Romantika
Riia–Stockholm

Romantika

  • • Romantika väljub Riiast Stockholmi ülepäeviti kell 17.30.
  • • Maitseelamusi pakuvad erinevad restoranid.
  • • Läbi kahe korruse ulatuvas show-baaris Starlight Palace mängib igal õhtul ansambel.
  • • Lõõgastus kogu perele! Lisaks erinevatele saunadele saab nautida iluprotseduure Hera ilusalongis.
  • • Kõik pisemad mänguhuvilised on oodatud laeva lastetuppa.

Meelelahutus

Laeval pakutava meelelahutuse kohta loe meelelahutuskalendrist »

Maitseelamused laeval

Tutvu laeva erinevate restoranide ja kohvikutega. Vaata lähemalt »

Kajutiüllatus

Üllata kaaslasi ning telli enne reisi kajutisse väike üllatus. Vaata lähemalt »

Meelelahutus laeval

Riia–Stockholm liini laevadel tuleb kevad ladinarütmides, kombineerides värvikaid kultuure ja artiste. Mõlemas laevas loovad Kuubalt pärit akustiliste muusikute trupid oma meeldivate rütmidega sooja ja meeldiva õhkkonna juba laevale saabudes.

Romantika show-trupp Parisien tuleb Havanna kuulsaima ajaloolise hotelli Hotel National kabareest The Parisien. Kabaree Parisieni on oma headuses tihti võrreldud Kuuba kuulsaima Tropicana kabareega. Suurepärased artistid, imeilusad kostüümid ning tuntud Kuuba meloodiad ilmestavad show-programmi suurepäraselt.

Meelelahutuskalender » 
Kruiisiprogramm (01.03.–31.05.2017) » 

Pubi

Kui soovid veeta lõõgastava õhtu sõprade-tuttavatega lobisedes, siis on selleks ideaalne valik just Pubi. Hubases õhkkonnas saad nautida trubaduuri esituses akustilisi versioone rock- ja popmuusika hittidest. Loomulikult leiad siit laeva parima õlle- ja siidrivaliku. Pubi asub 7. tekil.

Romantika Lounge

Uues ja elegantses Romantika Lounge'is saab klaasikese taga meeldivalt vestelda ja häälestuda suurepärasteks maitseelamusteks enne restoranidesse suundumist. Romantika Lounge asub 7. tekil.

Starlight Palace

Läbi kahe korruse ulatuvas showbaaris Starlight Palace tantsitab igal õhtul ansambel, kelle esituses saad nautida parimat rahvusvahelist tantsumuusikat. Hilistel õhtutundidel saab showbaari laval kaasa elada erinevatele showprogrammidele. Seal asub ka PAF kasiino diileritega, kus mängitakse Ruletti ja Blackjacki. Showbaari Starlight Palace leiad laeva ahtriosast 6. ja 7. tekil. Pane tantsukingad valmis ja ole peale õhtusööki kohal!

PAF Kasiino ja mänguautomaadid

Laeva ahtriosas asuvast Starlight Palace showbaarist 6. ja 7. tekilt leiad PAFi mänguautomaadid ning 6. tekilt diileritega kasiino, kus saab mängida ruletti ja Black Jacki.

Space Disco

Noortele ja nooremeelsetele on suurepäraseks valikuks Space Disco, kus võid pidutseda parimate klubihittide rütmis hommikuni. Space Disco asub 7. tekil.

Buffet Tallink

Kui soovite hea ja paremaga keha kinnitada, siis parimaks valikuks on just Buffet Tallink, kus saate nautida Rootsi lauas pakutavaid kõikvõimalikke hõrgutisi. 490-kohaline restoran asub 7. tekil laeva vööriosas.

Vaata hinnakirja »
 

Grill House

Grill House'i restorani hitt on grill, kus valmivad maitsvad veiseliha pihvid, ribid ja steigid. Valikus on ka kana- ning kalaroad. Menüüst leiavad meelepärast nii suurema kui ka väiksema isuga kehakinnitajad.

Romantika à la carte

Kõrgetasemeline Romantika à la carte rahuldab ka kõige nõudlikuma toidusõbra maitsemeeli. Pakume Vene köögi hõrgutisi. 88-kohaline restoran asub 7. tekil, laeva keskosas.

Café Promenade

Café Promenade pakub külluslikku kohvivalikut ning selle kõrvale vastupandamatult maistvat koogivalikut. 74-kohaline kohvik asub 6. tekil laeva vööriosas.

Fast Lane

Iseteenindusrestoranis saavad külastajad avatud letil pakutavatest värsketest toiduainetest ise kokku panna meelepärase eine. Valikus on ka valmisroad, mille saab kohe kätte. Restoran asub 6. tekil ja on osa vööris asuvast toitlustus- ja puhkealast, kust leiab lisaks hubase kohviku Café Promenade’i ning Lotte mänguküla väikestele reisisellidele. Alal on kokku 71 lauda, 263 istekohta ning lummav panoraamvaade merele.

Boutique

Cosmetic Boutique’st leiab luksusliku valiku parfümeeria-, kosmeetika- ja ihuhooldustooteid nii naistele kui ka meestele. Lisaks on valikus stiilseid ehteid, kelli ning riideid lastele tuntud firmadelt nagu Tommy Hilfiger, Smashed Lemon, Freequent, Solid, Desires, Daniel Wellington, Sekonda, Pilgrim ja Snö of Sweden. Kauplus asub 6. tekil.

Tax Free Market

Tax Free kaupluses leiad palju maiustusi ja delikatesse, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse. Valikus on veel erinevaid alkohoolseid jooke ning tubakatooteid. Lisaks leidub kaupluses pisielektroonikat, mänguasju, kingitusi ning muidugi ka Tallinki suveniire. Tehes oma ostud merel, saad rohkem ja säästad raha, sest enamik meil müüdavatest toodetest on mahult suuremad ja odavamad. Kauplus asub 6. tekil.

Tutvu laevakaupluste pakkumistega »

Lotte

Suurepäraste kunstnike ja filmirežissööride Heiki Ernitsa ja Janno Põldma loodud tegelaskuju, lõbus koeratüdruk Lotte on Tallinki laevade ametlik maskott. Lotte on muutunud lastele suureks sõbraks ja eeskujuks. Ta on täis lõppematut energiat ja pealehakkamist, ta on terava mõistuse ja hea huumorimeelega, sõbralik ja abivalmis. Iga uus seiklus paneb Lotte silmad rõõmsalt särama, ükski keeruline olukord ei ole Lotte jaoks lahendamatu. Lotte arvates peaksid päevad olema poole pikemad, et saaks ära õppida varvastega vilistamise, köiel kõndimise, tagurpidi ujumise ja veel vähemalt paarsada eluks väga vajalikku tegemist. Ta tahab mõelda välja rõõmsaid üllatusi oma sõprade ja vanemate jaoks, sest sõbrad on Lottele väga tähtsad ja oma vanemaid armastab ta üle kõige.

Lottega kohtute Tallinki laevadel Victoria I ja Romantika igal õhtul. Riia–Stockholmi liini laeval nädalalõppudel.

Laste mängutoad

Romantikal ootab kõiki väikeseid reisijaid Lotte mänguküla, kus on pallimeri ja rohkelt mänguasju. Igal väljumisel tegeleb lastega mängutädi, kes viib läbi joonistamisvõistlust, viktoriini, bingot, teeb näomaalinguid jpm. Lotte mänguküla asub 6. tekil ja on osa vööris asuvast toitlustus- ja puhkealast, kus saab muuhulgas nautida einet uues kiirtoidurestoranis Fast Lane või hubases kohvikus Café Promenade. Alal on kokku 71 lauda, 263 istekohta ning lummav panoraamvaade merele.

Laeva ahtriosas 7. tekil asub Lotte lastetuba. Siin saab mängida, vaadata multifilme, värvida Lotte tegelaskujusid ja joonistada ka ise lustakaid pilte laevareisist.

Lapsed on mängutubades ainult vanemate vastutusel.

Sviit

Aknaga kajutid asuvad 8. ja 9. tekil. Kajuti suurus on 23–28 m². Kajutis on külmkapp, teler, dušš ja WC. Sviiti saab broneerida kuni kahele täiskasvanule, kahele kuni 17-aastasele lapsele ja ühele kuni 11-aastasele lapsele ilma omaette voodikohata. Kajuti hinnas sisalduvad erihommikusöögid reisijatele Grill House restoranis ja karastusjoogid ning puuviljakorv kajutis.

De luxe

Aknaga kajutid asuvad 8. ja 9. tekil. Kajuti suurus 11–20 m². Kajutis on külmkapp, teler, dušš ja WC. Kajutit saab broneerida kuni kahele täiskasvanule ja ühele kuni 11-aastasele lapsele ilma omaette voodikohata. Hinnas sisalduvad erihommikusöögid restoranis Grill House ja karastusjoogid ning puuviljakorv kajutis.

A-klassi kajut

Neljakohalised aknaga A-klassi kajutid (A4) asuvad 5. tekil. Kolmekohalised aknaga A-klassi kajutid (A3) asuvad 8. tekil ning on broneeritavad kuni kolmele täiskasvanule ja ühele kuni 11-aastasele lapsele ilma oma voodikohata. Kahekohalised aknaga A-klassi kajutid (A2) asuvad 8. ja 9. tekil.
Kajuti suurus on 7–9 m². Kajutis on teler, dušš ja WC.

B-klassi kajut

Neljakohalised ja kahekohalised aknata B-klassi kajutid (B4) asuvad 5., 8. ja 9. tekil.Kolmekohalised aknata B-klassi kajutid (B3) asuvad 8. tekil ning on broneeritavad kuni kolmele täiskasvanule ja ühele kuni 11-aastasele lapsele ilma oma voodikohata.
Kajuti suurus on ligi 7,5 m². Kajutis on teler, dušš ja WC.

Erikajutid

Liikumispuudega inimesele mõeldud aknaga kajutid, mis mahutavad kuni 2 reisijat, on varustatud liikumispuudega reisija vajadusi silmas pidades. Hind vastavalt kajutiklassile. Kajutid asuvad laeva vööris sissepääsu ja liftide lähedal 5. tekil. Laeval on liikumispuudega reisijate tarbeks 2 A-klassi kajutit.

Kajutid allergikutele mahutavad kuni 4 inimest ja asuvad 5. tekil. Kajuti sisustuses on kasutatud allergikule sobivaid materjale. Hind vastavalt kajutiklassile (A- või B-klassi kajut). Laeval on allergikute jaoks 4 A-klassi ja 6 B-klassi kajutit.

Lemmikloomadega reisivatele inimestele sobivad kajutid asuvad 5. tekil. Hind vastavalt kajutiklassile (B-klassi kajut). Laeval on lemmikloomadega reisivatele inimestele 5 A-klassi ja 5 B-klassi kajutit.

Lõõgastus kogu perele!

Saunas unustate kõik argimured ja pinged ning keskendute naudinguterohkele merereisile. Lisaks tavasaunadele on laeval ka Türgi saun, kust võite enda värskendamiseks sulpsata otse kosutavasse mullivanni. Romantikal on ka üks tunnisaun, kus võite endale ja oma kaaskonnale korraldada toreda ja hubase olemise. Lisaks heale leilile võite jahutavaid jooke mugavasti nautida saunabaaris.

Vaata hinnakirja »
 Täiskasvanu 4,50 €
 Laps 6-17 a. 2,20 €
 Laps 0-5 a. tasuta
 Tunnisaun 1 h (kuni 8 inimest) 35,90 €
 Iga järgnev tund 27,10 €

Hind sisaldab sauna, saunalina, lukustatava saunakapi ja mullivanni kasutust.

AS Tallink Grupp jätab endale õiguse muuta hinnakirju sellest ette teatamata.

Hera Salongid

Parim lõõgastus merereisil on nautida loksuvatel lainetel kehamassaaži, lasta turgutada meeldivate kreemide ja maskidega oma nägu või lubada hellitada oma käsi või jalgu.

Vaata hinnakirja »

Broneerimine ja tasumine laeva saunakompleksis 9. tekil.

Romantika konverentsikeskus

Konverentsikeskus asub 9. tekil. Sealt avanev suurepärane vaade merele lisab interjöörile veelgi avarust ning mõtetele lennukust. Konverentsi ja nõupidamiste keskus koosneb 6 erineva suurusega ruumist, mida on võimalik vastavalt vajadusele omavahel ühendada ja kombineerida. Konverentsisaali on võimalik ette tellida suupisteid ja jooke.

Konverentsisaalide mahutavus võib muutuda sõltuvalt toolide ja laudade paigutusest. Vastavalt vajadusele on võimalik ühendada erineva suurusega ruume. Mugav ja kerge mööbel on mobiilselt paigaldatav kas diplomaadi-, klassiruumi- või teatristiilis. Ruume saab kohandada vastuvõtu või presentatsiooni läbiviimiseks.

Vaata lähemalt »

Laeva infopunkt on avatud ööpäevaringselt ja asub laeva 6. tekil. Infost saab teavet linnaekskursioonide ja nende ajagraafikute kohta. Riiulis on erinevaid voldikuid vaatamisväärsuste kohta Stockholmis ja Riias. Infost saab osta ühistranspordi pileteid. Siit leiate ka kruiisiprogrammi.

Laeval on meditsiinitöötaja, kellega saab vajadusel ühendust laeva info kaudu.

Laeval ei pakuta ratastooli laenutamise võimalust. Laevale sõiduks ja sealt väljumiseks on võimalik kasutada terminalis olevaid ratastoole. Ratastoolide arv on limiteeritud ning seetõttu soovitame tasuta teenuse broneerida.

Väärtuslikke esemeid ei ole soovitav kajutisse jätta. Väärisesemete hoiustamiseks mõeldud seifid asuvad laeva infos. Tallink ei vastuta kajutisse jäetud esemete ega raha eest.

Rootsi müntidega töötavad joogiautomaadid asuvad laeva erinevatel tekkidel. Mänguautomaadid töötavad Rootsi müntidega.

Lemmikloomadega reisimine
Kennel asub 5. tekil, kus on 2 suurt ja 3 väikest lemmikloomapuuri. Suure puuri mõõdud on 100x84x96 cm ja väikese 84x65x96 cm. Lemmikloomadega reisivatele inimestele sobivad kajutid asuvad 5. tekil. Laeval on lemmikloomadega reisivatele inimestele 5 A-klassi ja 5 B-klassi kajutit.

Tehnilised näitajad

Ehitusaasta: 2002
Laeva pikkus: 193,8 m
Laeva laius: 29 m
Kiirus: 22 sõlme
Jääklass: 1 A super
Tekke: 12
Reisijakohti: 2500
Kajuteid: 727
Kajutikohti: 2172
Liinimeetreid: 1030