Artistid laeval

Alljärgnevalt otsige meelelahutust valitud laeval

Etenduste ajad võivad muutuda. Kõige täpsema info leiate kruiisiprogrammist laeva pardal.
Kuupäev Esineja Laev Koht Kell
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Trubaduur : Kathleen Button → Silja Symphony Sea Pub
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Trubaduur : Kathleen Button → Silja Symphony Sea Pub
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Tants merel : Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri → Silja Symphony Starlight
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Tants merel : Jorma Kääriäinen & Yhden Tähden Orkesteri → Silja Symphony Starlight
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Saman Amini Harandi → Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Lastefestival : Hevisaurus → Silja Symphony Starlight
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Tants merel : Leif Lindeman & Amore → Silja Symphony Starlight
Ansambel : Gravity Band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Mads Clausen → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Tants merel : Leif Lindeman & Amore → Silja Symphony Starlight
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Christer Bergman → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Tants merel : Tomi Markkola & Fernet → Silja Symphony Starlight 20:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Tants merel : Tomi Markkola & Fernet → Silja Symphony Starlight 20:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Tants merel : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight 20:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Tants merel : Lasse Hoikka & Souvarit → Silja Symphony Starlight 20:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Ansambel : Jukebox → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : DJ Alex Silja Symphony New York Club & Lounge
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 21:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Opening Show : Astor → Silja Symphony Starlight 20:45
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Showtime : Tango in the Shadows → Silja Symphony Starlight 23:00
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30
Eriprogramm : Escape Game → Silja Symphony Escape Game 16:00
Eriprogramm : Tango Class → Silja Symphony Starlight 19:00
Opening Show : Tango 3001 → Silja Symphony Starlight 20:45
Akrobaadid : Tempo Rouge → Silja Symphony Promenade 19:00
Showtime : Tango Buenos Aires → Silja Symphony Starlight 23:00
Džäss : Sanny Trio → Silja Symphony Promenade 15:30
Pianist : Silva → Silja Symphony Promenade 20:00
Trubaduur : Andrew Rhodes → Silja Symphony Sea Pub 20:00
Ansambel : Finesse band → Silja Symphony Starlight 20:00
23:30
DJ : Magnus Björklund → Silja Symphony New York Club & Lounge 00:00
Karaoke → Silja Symphony New York Club & Lounge 21:30 - 23:30