Sõidukite ülevedu

Hinnakirjad

Tallinn-Helsingi
Tallinn-Stockholm
Riia-Stockholm
Helsingi-Stockholm
Turu-Stockholm

Broneerimine

Sõidukipileti broneerimisel tuleb teada anda sõiduki täpsed pikkus- ja kõrgusmõõdud, mis sisaldavad ka võimaliku koorma (suusaboks, pakiraam, järelkäru jne) mõõte, ning sõiduki registreerimisnumbri.

Kruiisi ostmisel saab osta autopileti kas edasi-tagasisõiduks või üksnes tagasisõiduks. Ainult kruiisi sihtkohta sõitmiseks autole piletit osta ei saa.

Piletite ostmine mootorsõidukitele, mille täismass on üle 3,5 tonni (välja arvatud reisijate veoks kasutatavad mootorsõidukid: sõiduautod, bussid, matkaautod, haagissuvilad jne), ilma juhita või kaupa vedavatele sõidukitele, toimuvad kaubaveo osakonna kaudu ja nendele kehtivad erihinnatariifid. Liigu edasi Tallinki kaubaveo kodulehele

Reisiks vajalikud dokumendid

Sõidukijuhil peab reisil kaasas olema:
 
  • kehtiv juhiluba;
  • sõiduki registreerimistunnistus;
  • kui sõiduki registriväljavõttes mainitud sõiduki omanik ei ole reisil kaasas, peab sõidukijuhil olema kaasas kehtiv volikiri sõiduki kasutamiseks.
 

Pileti registreerimine sõidukitele

Sõidukiga reisijad (sõiduki juht ja temaga ühes broneeringus olevad kuni 9 reisijat) registreeritakse laevale autode check-in'is pileti, reisidokumendi ja sõiduki registreerimistunnistuse alusel. Loe lähemalt piletite registreerimise kohta siin

 

Jalgrattaga reisimine

Jalgratas on sõiduvahend ja sellele tuleb sarnaselt teiste sõidukitega koht osta. Jalgratta ülevedu on tasuline:

  • Tallinna-Helsingi liinil 5 € suund,
  • teistel liinidel 10 € suund.

Jalgrattaga pääseb laevale läbi sõidukite check-in'i väravate kasutades selleks spetsiaalselt ratturitele ettenähtud sõidurada. Soovitame kaasa võtta rattaluku ning järgida liiklemisel laevapersonali juhiseid.