Sõidukite ülevedu

Hinnakirjad

Tallinn–Helsingi
Tallinn–Stockholm
Riia–Stockholm
Helsingi–Stockholm
Turu–Stockholm

Broneerimine

Sõidukipileti broneerimisel tuleb teatada sõiduki täpsed pikkus- ja kõrgusmõõdud, mis sisaldavad ka võimaliku koorma (suusaboksid, pakiraam, järelkäru, jne) mõõtusid, ning sõiduki registreerimisnumber.

Kruiisi broneerimisel saab osta koha autole kas edasi-tagasisõiduks või üksnes tagasisõiduks. Ainult kruiisi sihtkohta sõitmiseks autole piletit osta ei saa.

Piletite broneerimine mootorsõidukitele, mille täismass on üle 3,5 tonni (välja arvatud reisijate veoks kasutatavad mootorsõidukid: sõiduautod, bussid, matkaautod, haagissuvilad, jne), ilma juhita või kaupa vedavatele sõidukitele toimub kaubaveo osakonna kaudu ja nendele kehtivad eri hinnatariifid. Liigu edasi Tallinki kaubaveo kodulehele

Reisiks vajalikud dokumendid

Sõidukijuhil peab reisil kaasas olema:
 
  • kehtiv juhiluba;
  • sõiduki registreerimistunnistus;
  • kui sõiduki registriväljavõttes mainitud sõiduki omanik ei ole reisil kaasas, peab olema sõiduki juhil kaasas kehtiv volikiri sõiduki kasutamiseks.
 

Pileti registreerimine sõidukitele

Sõidukiga reisijad (sõiduki juht ja temaga ühes broneeringus olevad kuni 9 reisijat) registreeritakse laevale autode check-in`is pileti, reisidokumendi ja sõiduki registreerimistunnistuse alusel. Loe lähemalt piletite registreerimise kohta siin

 

Jalgrattaga reisimine

Jalgratas on sõiduvahend ja sellele tuleb sarnaselt teiste sõidukitega eelnevalt koht broneerida Jalgratta ülevedu on tasuline:

  • Tallinn-Helsingi liinil 5 €/suund
  • ja teistel liinidel 10 €/jalgratas/suund.

Jalgrattaga laevalepääs toimub läbi sõidukite check-in'i väravate.