Stockholm

Stockholm on tõeliselt kaunis linn. Neljateistkümnel saarel paikneva linna osad erinevad loomuse ja ilme poolest: Söderi tohutud kõrgustevahed ja suurepärased vaated on hoopis midagi muud kui keskaegse vanalinna kitsad tänavad, samuti erinevad oluliselt muistse karjamaa Djurgårdeni avarad pargid Stureplani ümbruse ahvatlevatest ostutänavatest ning Östermalmi turu ja selle ainulaadse kaubahalli meeleolust. Tehke ringkäik neis kohtades ja veenduge, et Stockholm on tõesti kaunis!

Tallinki laevade infost saab osta Stockholmi ühistranspordi üksikpileteid ja 24 tunni pileteid. Vaata lähemalt

Tasuta muuseumid

Põnevad muuseumid ootavad avastamist! Kuni 31. märtsini on Rootsi populaarseimatesse muuseumidesse sissepääs tasuta. Vaata lähemalt →

Djurgårdeni saar

Suurte metsade ja lagendikega Djurgårdeni saarel asuvad mitmed populaarsed Stockholmi muuseumid ja vaatamisväärsused. Vaata lähemalt →

Šopingugiid

Oleme välja valinud Stockholmi parimad outlet'id, kodusisustuspoed, turud ning second-hand-kauplused. Vaata lähemalt →

Eestikeelne linnaekskursioon

Stockholmi ekskursioonil tutvutakse giidi juhendamisel umbes 3 tunni jooksul linna tähtsamate vaatamisväärsustega. Bussiga sõidetakse läbi Stockholmi erinevate linnaosade ja vaadatakse linna panoraami. Bussiekskursioon lõpeb kuningalossi juures, kus jätkatakse jalutuskäiguga vanalinnas.

Lemmikloomad ei ole ekskursioonil lubatud.

Vaata toimumise kuupäevi ja ajakava →

Hind Tallinki eelmüügist ja laevalt ostes kuni 26.12.2019

 • täiskasvanu, 12–17-aastane laps 20 €
 • 6–11-aastane laps 13 €
 • kuni 5-aastane laps tasuta

Soodustus Club One'i kliendile kuni 26.12.2019

 • täiskasvanu, 12–17-aastane laps 15 €
 • 6–11-aastane laps 10 €
 • kuni 5-aastane laps tasuta

Venekeelne linnaekskursioon

Pakume venekeelset bussiekskursiooni, mille käigus tutvud linna ajaloo ja tänapäevaga. Ekskursioonil näed kuningalossi, Püha Nikolai kirikut, Riddarholmeni kirikut, frantsiskaani kloostrit, Vasa muuseumi ja vabaõhumuuseumi Skansen. Veel möödute Stockholmi raekojast, kus peetakse Nobeli autasude saajate bankette. Lisaks palju muud huvitavat.

Loe ekskursiooni kohta lisaks →

Hind Tallinki eelmüügist ja laevalt ostes kuni 24.12.2019

 • täiskasvanu, 12–17-aastane laps 20 €
 • 6–11-aastane laps 11 €
 • kuni 5-aastane laps tasuta

Ocean Bus viib ekskursioonille nii maal kui ka vees. Giidi juhendamisel tutvutakse linna tähtsamate vaatamisväärsustega. Kindlasti on see kogemus, mis jääb kauaks meelde.

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel pilet kohapeal ostes –10%. Pileteid saab ette broneerida online'is, maksmine kohapeal esitades soodustuse saamiseks Club One'i püsikliendikaart.

Bussieksursioonil tutvud Stockholmi tuntuimate atraktsioonidega. Buss peatub selliste vaatamisväärsuste juures nagu Gröna Lund, Skansen, ajaloomuuseum, raekoda, Abba muuseum, fotomuuseum, kuningaloss, vanalinn ning lisaks populaarsete kaupluste ja kaubanduskeskuste juures. Bussil on kokku 21 peatust.

Vaata lähemalt →

Stockholmi tumedamat ajalugu tutvustab Spökvandringi (Kummituslik jalutuskäik) õhtune ringkäik vanalinnas. Saate teada põnevaid lugusid mõrvadest, müütidest ja müsteeriumidest. Pärast seda kogemust vaatate mõnda kohta Stockholmis hiljem hoopis teise pilguga. Jalutuskäik kestab 90 minutit.

Millenniumi jalutuskäik tutvustab Stieg Larssoni trilooga raamatutest ja filmist tuttavaid kohti Södermalmi linnaosas. See on värskendav kogemus, sest siinne õhustik on kesklinna omast sootuks erinev. Ekskurisoon kestab ligikaudu 2 h.

Jalutuskäigul näete, kus elasid ja töötasid maailamakuulsa bändi liikmed ning saate teada uusi fakte 1970-ndate Stockholmist. Inglisekeelne ekskursioon kestab ligikaudu 2 h.

Stockholmi linna ja selle ajalooga saab tutvuda mööda katuseid käies. See on erakordne kogemus neile, kes ei karda kõrgust ja kes soovivad näha Stockholmi vaatamisväärsusi teise nurga alt. Inglisekeelne ekskursioon toimub 43 m kõrgusel ja kestab ligikaudu 75 min.

Praeguse Rootsi kuningliku perekonna alaline residents Drottningholmi palee on ehitatud 17. sajandil ja see on siiani väga hästi säilinud. Kuninglik perekond elab lossi lõunatiivas, ülejäänud osa paleest on külastajatele avatud. Drottningholmi palee elanikud ja erinevate ajastute stiilid on aastate jooksul lossi oma jälje jätnud ja sellega paleest meeldejääva vaatamisväärsuse teinud.

Paadiekskursioonid on neile, kes soovivad näha Stockholmi hoopis erinevast vaatenurgast! Möödutakse paljudest vaatamisväärsustest ja Stockholmi erinevatest linnaosadest. Strömma paadiekskursioonide valikust leiab endale sobiva igaüks.

Paadiretkedel on audiogiid. Valikus on ka eesti keel.

Loe paadiekskursioonide kohta lähemalt →

See muuseum on ausammas kõigele, mida on võimalik ABBAst teada. Muuseumist leiad ansambli kuulsad esinemiskostüümid, kuldplaadid, lindistusstuudio ning palju originaal- ja mälestusesemeid. Muuseum on ka väga interaktiivne. Näiteks võid laulda koos ABBA hologrammidega “Mamma Miat”, miksida lugusid, osaleda konkursil, et pääseda bändi viiendaks liikmeks, ja juhtida „Arrivali“ helikopterit – sedasama, mida tuntakse klassikaks saanud albumikaanelt. Kõik tegevused saad salvestada, et hiljem kodus sõpradega vaadata.

Alates 6. aprillist viib muuseumi ajutine näitus maagilisse filmimaailma ja tutvustab romantilise komöödia “Mamma Mia!” telgitaguseid.

Djurgårdsvägen 68, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Piletid Tallinki eelmüügist ostes 01.12.2018–31.12.2019

 • täiskasvanu 25 €
 • 7–15-aastane laps 9.50 €

Tallinki voucher tuleb kohapeal esitada.

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel audiogiid 10 SEK (inglise, soome ja vene keeles). Audiogiidi eest saad tasuda ainult pangakaardiga.

Stockholmis Djugårdeni saarel asuv Junibacken on Astrid Lindgreni raamatukangelaste muinasjutumaailm, kus ärkavad ellu Skandinaavia muinasjututegelased. Sind tervitavad muu hulgas ka Rootsi lastekirjandusest tuntud tegelased Muumitroll, Meistri-Märten, Pettson ja Findus ning paljud teised.

Vaata lähemalt →

Galärvarvsvägen 8, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni viiele piletile.

Vasa on maailma ainuke säilinud 17. sajandi laev. Kuna 95% laeva originaalosadest ja sadadest puitskulptuurornamentidest on säilinud, kujutab Vasa endast unikaalset kunstiväärtust ja ühte maailma populaarsematest turismisihtmärkidest. Laeva eksponeeritakse selleks spetsiaalselt Stockholmi ehitatud muuseumis.

Vaata lähemalt →

Galärvarvsvägen 14, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 40 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele piletile. Alla 18-aastastele sissepääs tasuta.

Rootsi suurim Tehnikamuuseum viib põnevale, harivale ja interaktiivsele retkele tööstuse algusaegadest tänapäeva utoopiliste leiutisteni. Muuseumis saab proovida silmadega maalimist, luua mõttejõuga muusikat, külastada amatöörraadiojaama, õppida keskkonnasäästlikku eluviisi ja osaleda sadades huvitavates eksperimentides.

Populaarseimate näituste hulka kuuluvad eriefektide ja elusuuruses eksponaatidega kaevandusnäitus ja 1950. aastast pärit mudelraudtee, kus 1:87 mõõtkavas meisterdatud kaunil miniatuurmaastikul läbivad rongid 50 meetri pikkuse teekonna. Kõikide suurte ja väikeste vaieldamatuks lemmikuks on kujunenud arvutimängudele ja nende ajaloole pühendatud erinäitus „Play Beyond Play“. Tervelt 1000 ruutmeetril saab proovida vanu tuttavaid mänge, luua oma avatari ning kogeda reaalse ja interaktiivse mängu maagilist piiri.

Museivägen 7, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2019.

Suurepärane atraktsioon Rootsi pealinnas Stockholmis. Klaasist gondel viib teid maailma suurima ümmarguse hoone Ericsson Globe'i välisseina pidi kuni 130 meetri kõrgusele merepinnast, et saaksite nautida võrratut vaadet. SkyView külastus algab umbes 5-minutilise lühifilmi vaatamisega, millele järgneb umbes 20-minutiline gondlisõit.

Vaata lähemalt →

Globentorget 2, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet täiskasvanule 40 SEK soodsam ning 5–12-aastastele lastele ja seenioridele 30 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele täiskasvanule ja kahele lapsele.

Teaduskeskus Tom Tits Experiment pakub elamusi igas vanuses inimestele. 450 erineva eksperimendi seast leiab endale sobiva iga pereliige. Lapsed ja täiskasvanud saavad siin avastada koos või eraldi. Igaüks leiab oma huvidest lähtuvalt midagi võimetekohast proovimiseks ja õppimiseks. Kõike võib testida ikka ja aina uuesti ning tundub, et päev möödub liiga kiiresti.

Vaata lähemalt →

Storgatan 33, Södertälje

Club One'i kaardi esitamisel piletid –15%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2019.

Skandinaavia suurimast mänguasjade kollektsioonist on saanud muuseum. Varasemalt Kesk-Rootsis asuvas Tidö lossis olnud mänguasjade ja koomiksite kollektsioon on kolinud Stockholmi Skeppsholmeni saarele. Külastajad on oodatud põnevasse muuseumisse, mis asub maa-aluses varjendis nimega Bergrummet.

Svensksundsvägen 5, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 20 SEK soodsam.

Kunagi tuntud Rootsi kunstnike paarile koduks olnud majades saab näha antiikmööbli ja -kujude kogusid. Viiel erineval terrassil asetseb skulptuuride aed, kunstigaleriis näeb erinevaid näitusi ja lisaks on siin väga hea menüüga restoran.

Herserudsvägen 32, Lidingö
Vaata asukohta kaardilt →

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2019.

Tutvu kuningliku ajalooga lossi võlvkaarte all. Suursugused kleidid ja kostüümid, sädelevad tõllad, need kõik räägivad kroonimistest, pulmadest, ristimistest ja matustest kuningakojas.

Püsiekspositsioon on remondis ja avatakse uuendatuna suve alguses. Külastajatele on avatud muuseumi keldrikorrusel asuv tõldade ja vankrite väljapanek.

Vaata lähemalt →

Slottsbacken 3, Stockholm

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Stockholmi ajaloomuuseum on täis ajalugu, mis ulatub tuhandete aastate taha. Siin saad sa tutvuda keskaegse kirikukunsti ja tekstiiliajalooga, vaadata põnevaid esemeid, avastada lugusid ja inimesi, kes elasid ammu enne meid. Kõige suuremat tähelepanu on pälvinud väljapanekud viikingite elust ja Kullatuba, mis kindlasti paneb kõigil silmad särama.

Narvavägen 13-17, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Sisene Stockholmi kesklinnas aadressil Hamngatan 4 asuvatest väravatest, jäta linnakära seljataha ja liigu ajas umbes 100 aastat tagasi. Wilhelmina von Hallwyl´i ja tema pere kodu on täis põnevat ajalugu aastast 1900. Vaatamiseks on välja pandud Rootsi suurim kunsti-, portselani- ja antiikmööblikogu. Imetle luksust ja modernsust palee söögitoas, erinevates salongides, relvatoas, piljardisaalis ja portselanitoas.

Hamngatan 4, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Muuseum annab põneva programmi, püsivate ja ajutiste väljapanekutega ülevaate maailma rahvaste pärimuskultuurist. Näitusel on esemed maailma eri nurkadest, mis jutustavad Rootsi avastajate, kaupmeeste, kollektsionääride ja teadlaste unistustest, saavutustest ja aaretest: Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Aafrikast, Okeaaniast ja Aasiast. Loomulikult kuulub muuseumi juurde ka restoran ja sisukas muuseumikauplus.

Djurgårdsbrunnsvägen 34, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Muuseumi kogus on esindatud teosed kunstnikelt, nagu Pablo Picasso, Henri Matisse, Dorothea Tanning, Andy Warhol ja Niki de Saint Phalle. Lisaks väga hea valik maale, skulptuure, installatsioone, filme, joonistusi ja graafilist kunsti Rootsi ja rahvusvaheliste kunstnike töödest 20. ja 21. sajandil. Muuseumi fotokogu vanimad tööd on aastast 1840.

Slupskjulsvägen 7, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Keset Stockholmi leiame väikese tüki Vahemere maade rikkast ja huvitavast kultuurist, traditsioonidest, põnevast õhkkonnast, söögist ja joogist. See on paik, kus kohtuvad eri ajastute ja paikade religioonid ja kultuurid ning pannakse proovile külastajate fantaasia. Väljapanekutest leiate muumiaid, sarkofaage, terrakotasõdalasi, kullaleide ja palju muud põnevat.

Hagaparken, Solna
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Rahvusmuuseum on Rootsi juhtiv kunsti- ja disainimuuseum. Siinsed kogud sisaldavad maale sellistelt kunsti suurnimedelt nagu Rembrandt, Rubens, Goya, Renoir, Degas ja Gauguin. Lisaks suurepärased skulptuuri-, graafika- ning tarbekunstikogud (vanimad esemed koguni 14. sajandist). 

Fredsgatan 12, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta. Erinäitused on tasulised.

Loodusmuuseumis on 10 erinevat väljapanekut, uusim nendest fossiilide ja evolutsiooni kohta. Näituseid leiab nii kliima, Rootsi looduse, inimese arengu ja keha, vee-elu, maavarade, illegaalse kaubanduse kui ka muu kohta. Rootsi riiklikus loodusmuuseumis on ka maailma suurima ekraaniga IMAX-kino (külastus on tasuline).

Frescativägen 40, Universitet, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Koguperemuuseumis on vaatamiseks välja pandud erinevate laevade interjöörid, navigatsiooniseadmed, relvad, käilakujud, meremeeste töö ja kunst. Muuseumi temaatilised kollektsioonid kuuluvad kindlasti maailma parimate hulka. Nendes on rohkem kui 100 000 eset, seal hulgas enam kui 1500 erinevat laeva- ja paadimudelit.

Djurgårdsbrunnsvägen 24, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Siin on kogusid kõikjalt Aasiast, kuid erilist tähelepanu pööratakse Hiinale. Püsiekspositsioon ja näitus „Hiina enne Hiinat” esitlevad kilde 5000-aastasest ajaloost. Näidatakse 3000 aasta vanuseid pronksist laevu, savinõusid, matusekeraamikat ja skulptuure alates varaseimatest dünastiatest, Hiina maale ja sinivalgeid Mingi dünastia portselannõusid.

Tyghusplan, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Skeppsholmeni saarel asuva arhitektuuri- ja disainikeskuse (endine arhitektuurimuuseum) püsinäitus annab ülevaate Rootsi arhitektuuriajaloost. Lisaks on keskuses mitmeid arhitektuuri- ja disainiteemalisi erinäitusi ja väljapanekuid, suur erialaraamatukogu ja põnevad õpitoad. Keskuse koostööpartnerid on Rootsi arhitektide liit ja disainikeskus Form, mis ühendab endas nii muuseumi, uurimistöö kui ka arenduskeskuse funktsioone.

Exercisplan 4, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Muuseum tutvustab Rootsi ajalugu viikingiajast tänapäevani, keskendudes eelkõige sõjaajaloole. Muuseumivara sisaldab endas umbes 5000 trofeed, eesotsas nendega, mis pärinevad 30-aastase sõja aegadest. Samuti leidub seal vormiriietusi ja relvi ning muid huvitavaid esemeid tolleaegsete sõdurite igapäevaelust!

Riddargatan 13, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Kuni 31.03.2019 on sissepääs kõigile tasuta.

Djurgårdeni saarel asuvas muuseumis Vikingaliv saab kogeda seiklust ja teekonda ajaloo ühel kõige müütilisemal ajaperioodil – viikingiajal aastal 963. See on muuseum, mis tutvustab viikingite elu ja ajalugu läbi ainulaadse reisi ning muuhulgas tutvustatakse lähemalt ühe pere elu. Näitus põhineb ajaloolistel faktidel, on esitatud mänguliselt ja interaktiivselt ning sisaldab illusioone, fantaasiad ja põnevaid jutte. Muuseum on tulnud, et jääda, sest just praegu on huvi viikingite elu vastu suurim kui kunagi varem.

Djurgårdsvägen 48, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Fotomuuseum on kaasaegse fotograafia oluline keskus. Stockholmis suure populaarsuse saavutanud fotomuuseum pakub vaatamiseks tippteoseid kogu maailmast. Aastas eksponeeritakse siin nelja suurt näitust ja umbes 15-20 väiksemat. Muuseum kutsub arutlema fotograafia üle läbi näituste, seminaride ja kursuste. Muuseum asub Stockholmi südames.

Stadsgårdshamnen 22, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Stockholmi kuningaloss on kuninga töökoht ja siin toimuvad kuningakoja ametlikud vastuvõtud. Loss on maailmas ainulaadne selle poolest, et on avatud ka tavakülastajale. Lossis asuvaid kuninglikke esindusruume, varakambrit ja lossi ajaloo muuseumi Tre Kronor saab külastada ühe piletiga.

Kuningalossi juures toimub iga päev kuningliku vahtkonna vahetus, mis on sajandipikkune traditsioon. Orkestri ja hobustega pidulik vahtkonnavahetus toimub ainult teatud kuupäevadel. Vaata lähemalt →

Lähenedes kasvuhoonesarnastele ehitistele ei ütle miski, et satute kohe jalutama troopilise kliimaga vihmametsa. Siin saab kõndida vabalt lendavate liblikate keskel ja järgida nende tegemisi, paaristantsu, söömishajumusi ja värvikirevust. Näha saab liblikaid läbi kõikide elutsükklite ja kui väga veab, siis näeb ka liblikat koorumas ja esimest korsa tiibu sirutamas. Lisaks on siin veel kalad, kilpkonnad ja loomulikult 1,2 miljonit liitrit vett mahutav haide akvaarium, mis on koduks rifihaidele ja neid saatvatele kalaparvedele. Haga park, mis liblikamaja ümbritseb, on looduslikult kaunis koht ja siin võib vabalt ringi jalutada, piknikku pidada või kohvikut külastada. Pargis asuv loss on kroonprintsess Victoria kodu.

Haga trädgård, Hagaparken, Solna
Vaata asukohta kaardilt →

Södermalm on Kalamaja teisik ja Brooklyni kaksik – siin kulgeb tempo rahulikumalt ja kõigeks leidub aega. Šoppa vanakraami poodides, käi kohvikuid mööda ja naudi suvist Stockholmi.

Vanalinnas kõrguva katedraali ehitus ulatub tagasi 13. sajandisse ja on linna üks vanimaid kirikuid. Lisaks võimsale interjöörile on Storkyrkani üks tõmbenumbreid Püha Jüri ja draakoni puiduskulptuur.

Trångsund 1, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Teaduskeskus Tom Tits Experiment pakub elamusi igas vanuses inimestele. 450 erineva eksperimendi seast leiab endale sobiva iga pereliige. Lapsed ja täiskasvanud saavad siin avastada koos või eraldi. Igaüks leiab oma huvidest lähtuvalt midagi võimetekohast proovimiseks ja õppimiseks. Kõike võib testida ikka ja aina uuesti ning tundub, et päev möödub liiga kiiresti.

Vaata lähemalt →

Storgatan 33, Södertälje

Club One'i kaardi esitamisel piletid –15%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2019.

Vasa on maailma ainuke säilinud 17. sajandi laev. Kuna 95% laeva originaalosadest ja sadadest puitskulptuurornamentidest on säilinud, kujutab Vasa endast unikaalset kunstiväärtust ja ühte maailma populaarsematest turismisihtmärkidest. Laeva eksponeeritakse selleks spetsiaalselt Stockholmi ehitatud muuseumis.

Vaata lähemalt →

Galärvarvsvägen 14, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 40 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele piletile. Alla 18-aastastele sissepääs tasuta.

Rootsi suurim Tehnikamuuseum viib põnevale, harivale ja interaktiivsele retkele tööstuse algusaegadest tänapäeva utoopiliste leiutisteni. Muuseumis saab proovida silmadega maalimist, luua mõttejõuga muusikat, külastada amatöörraadiojaama, õppida keskkonnasäästlikku eluviisi ja osaleda sadades huvitavates eksperimentides.

Populaarseimate näituste hulka kuuluvad eriefektide ja elusuuruses eksponaatidega kaevandusnäitus ja 1950. aastast pärit mudelraudtee, kus 1:87 mõõtkavas meisterdatud kaunil miniatuurmaastikul läbivad rongid 50 meetri pikkuse teekonna. Kõikide suurte ja väikeste vaieldamatuks lemmikuks on kujunenud arvutimängudele ja nende ajaloole pühendatud erinäitus „Play Beyond Play“. Tervelt 1000 ruutmeetril saab proovida vanu tuttavaid mänge, luua oma avatari ning kogeda reaalse ja interaktiivse mängu maagilist piiri.

Museivägen 7, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2019.

Stockholmis Djugårdeni saarel asuv Junibacken on Astrid Lindgreni raamatukangelaste muinasjutumaailm, kus ärkavad ellu Skandinaavia muinasjututegelased. Sind tervitavad muu hulgas ka Rootsi lastekirjandusest tuntud tegelased Muumitroll, Meistri-Märten, Pettson ja Findus ning paljud teised.

Vaata lähemalt →

Galärvarvsvägen 8, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni viiele piletile.

Skandinaavia suurimast mänguasjade kollektsioonist on saanud muuseum. Varasemalt Kesk-Rootsis asuvas Tidö lossis olnud mänguasjade ja koomiksite kollektsioon on kolinud Stockholmi Skeppsholmeni saarele. Külastajad on oodatud põnevasse muuseumisse, mis asub maa-aluses varjendis nimega Bergrummet.

Svensksundsvägen 5, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt →

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2019 on sissepääsupilet 20 SEK soodsam.

Esitatud on hotellipaketi hind ühele inimesele arvestusega, et reisib kaks inimest. Hotellipakett sisaldab kohta B-klassi kajutis suunal Tallinn–Stockholm, ühte ööd valitud hotelli kaheinimesetoas, rikkalikku hommikusööki hotelli Rootsi lauas, kohta B-klassi kajutis suunal Stockholm–Tallinn.

Võimalus tellida lisaöid. 

Kui ei leidnud sobivat hotelli või tuba, võta ühendust meie klienditeenindusega.

Hotellipakettide hinnad võivad ajas vastavalt nõudlusele muutuda.

Scandic Ariadne on üks soodsamaid Stockholmi hotelle. Hotell asub sadamas, kesklinn on umbes 10-minutilise metroosõidu kaugusel. Hotellil on oma parkla, mida saab broneerida ja maksta kohapeal. Hinnas on hommikusöök, jõusaali ja sauna kasutus.

Södra Kajen 37, Stockholm
Scandic Ariadne asub kohe sadama kõrval ja hotelli saab otse jalakäijate sillalt viiva koridori kaudu.

Vaata lähemalt

AL 160 €/reisija

Comfort Hotel Stockholm on kaasaegne, lihtne ja nooruslik hotell Stockholmi kesklinnaks raudteejaama vahetus läheduses. Pakume eri hinnatasemega tube. Hommikusöök on hinnas. Parkimine lisatasu eest.

Kungsbron 1, Stockholm
Hotell asub Stockholmi kesklinnas raudteejaama vahetus läheduses.

Vaata lähemalt

AL 168 €/reisija

Haymarket by Scandic asub Pubi kaubamaja teisel korrusel. Ideaalne neile, kes soovivad mugavalt sisseoste teha – liftiga saab otse kaubamajja. Hotellil oma parkla puudub, soodushinnaga parkimine lähedal olevas parkimismajas. Hommikusöök kuulub hinna sisse. Lisatasu eest võib kaasa võtta ka lemmikloomad.

Kungsgatan 47, Stockholm
Stockholmi südalinnas, ostutänava Drottningatan läheduses.

Vaata lähemalt

AL 186 €/reisija

Stockholmi noorte seas kõige populaarsem ostlemispaik – kaubanduskeskused ja poekesed asuvad kõige suuremal jalakäijate tänaval Drottninggatan ning Sergels Torg ja Kungsträdgården lähistel. Siit leiab kaubanduskeskusi, kus müüakse rõivaid ja jalanõusid, tekstiile ja aksessuaare.

Vaata lähemalt

Sellesse Stockholmi piirkonda on koondunud kõige stiilsemad poekesed, mis pakuvad rõivaid ja jalanõusid. Siit võib leida viimase moe järgi rõivaid, mida on nähtud moeajakirjade kaantel, ja täiesti ebatavalisi esemeid kasutatud rõivaste poest.

Vaata lähemalt

Eksklusiivsete kaupluste piirkond Stockholmis. Siit võib leida ülemaailmselt tuntud brände ja Skandinaavia disainerite töid. Lisaks asuvad piirkonnas antikvariaadid ja kunstigaleriid. 

Vaata lähemalt

Stora Nygatanil asuv restoran 19 glas on vanalinna ostumelust kõigest kiviviske kaugusel. Siia on lihtne tulla, sest ka metroopeatus asub jalutuskäigu kaugusel. Laua saab reserveerida ka restorani kodulehel.

Stora Nygatan 19, Stockholm

Vaata lähemalt

Auhinnatud kokkade ja gastronoomiavisionääride Henrik Norströmi, Peter Johanssoni ja Daniel Fricki kolmas restoran, kus pakutakse värsket kala, liha, mereande, hooajaköögivilju ja lisandeid. Restoran B.A.R. on paik, kus kohtuvad sõbrad, töökaaslased ja uued tuttavad – õhustik on ajatu ja bistroolik. Koht linnarahvale, kes otsib gastronoomilisi elamusi modernses miljöös.

Blasieholmsgatan 4A, Stockholm

Vaata lähemalt

European Asian Taste (EAT) on tegelikult kaks eri restorani. EAT Bistro pakub parimaid palu kahest eri maailmast. Bistroo valmistab Hiina, Briti ja Prantsuse toitu. Keskel asub põneva joogimenüüga Jadebaren. EAT Bistro pakkub nii valmismenüüsid kui ka à la carte toitusid. EAT Market on kiirem söögikoht, kus pakutakse Aasia hõrgutisi ning Rootsi eripäraseid toite, eeskätt lõunaks ja õhtuks.

Jakobsbergsgatan 15, Stockholm

Vaata lähemalt