Lastega reisimine

Tuletame meelde, et lapsel peab reisil olema kaasas isikut tõendav dokument.
 
Kajutid
Alla 18-aastasele lapsele ei müüda eraldi üksikut kohta kajutis. Koos alla 15-aastase reisijaga peab igas kajutis olema vähemalt üks Pereliige või Järelevaataja.
Kõikidesse kajutiklassidesse, v.a Baltic Queeni ja Victoria I Lux kajutitesse, on võimalik lisaks osta pilet ühele lapsele (alla 12-aastane) oma voodikohata. Baltic Queeni ja Victoria I Lux kajutitesse saab broneerida ühe pileti kuni 5-aastasele lapsele (k.a) oma voodikohata.
Kajutiklassides, kus hommikusöök sisaldub kajuti hinnas, saab hommikusöögi ka kajutikohata reisiv laps. 
 
Perekajutid
Laevadel Baltic Queen, Baltic Princess ja Galaxy on perekajutid
 
  • 4 inimesele, kellest vähemalt 2 on lapsed
  • 5–6 inimesele, kellest vähemalt 2 on lapsed
  • 6–8 inimesele, kellest vähemalt 2 on lapsed 
Laeval Silja Europa on perekajut
 
  • 5–6 inimesele, kellest vähemalt 2 on lapsed
Laevadel Silja Serenade ja Silja Symphony saab perekajuti broneerida vähemalt 5 inimesele ja kuni 6 inimesele, kellest vähemalt 2 on lapsed. NB! 2 voodikohta on tavapärasest väiksemat tüüpi diivanvoodil.
Kuni 2-aastastele lastele on võimalik kajutisse tellida kokkupandav reisivoodi ja väikelaste ööpott (lisatasuta). Victoria I laste reisivoodi kandevõime on 9 kg ja mõõdud 123 x 64 cm. Baltic Queeni laste reisivoodi kandevõime on 12 kg ja mõõdud 120 x 60 cm. Laste reisivoodit ei saa tellida järgmistesse kajutitesse: Silja Serenade'il ja Silja Symphony'il C2, Silja Europal B2 ja C2, Baltic Princessil, Baltic Queenil ja Victoria I-l A Premium, Galaxy'il A Premium.

Laevade Victoria I, Baltic Queen, Silja Europa, Romantika, Isabelle, Silja Serenade, Silja Symphony, Galaxy ja Baltic Princess kajutitesse on võimalik tellida voodipiirded. Voodipiirdeid ei saa tellida Lux, Sviit ja A Premium klassi kajutitesse. 
 
Restoranid
Kuni 5-aastased lapsed (k.a) einestavad buffet-restoranis tasuta. À la carte restoranis pakutakse lastemenüüd. 
 
Laste mängutoad
Kõikidel laevadel on laste mängutoad, kus väikesed reisijad saavad aega veeta ja multifilme vaadata. Tuletame meelde, et lapsed on mängutoas ainult vanemate vastutusel.
 
Lapsevankrite hoiustamine
Lähtudes ohutuse ja turvalisuse reeglitest ei ole lubatud hoida lapsevankrit kajutikoridorides (v.a laeval Isabelle). Kui soovid reisi vältel lapsevankriga laevas liikuda, siis ainus koht selle hoiustamiseks on kajut. Lapsevankri hoiustamine pakihoius on kokkuleppel võimalik, kuid siis tagatakse ligipääs lapsevankrile sadamasse saabumisel.