Muu Soome

Soome tundub väga kodune, puhas ja turvaline, ent ometi on see maa põnevam kui arvata oskad. Kesk-Soomest leiad eest tuhanded järved ja järvekesed, mille ääres saad nii telkida kui kalastada. Tuhandete saartega arhipelaag ning merega seotud kultuuripärand ootavad Soome läänekaldal. Põhjas asuv Lapimaa pakub talvel erakordselt mõnusaid talispordi võimalusi. Lapimaa on kõige suurema lumegarantiiga koht Euroopas, siin elab jõuluvana ning helgivad virmalised.

Esitatud on hotellipaketi hind ühele inimesele arvestusega, et reisib kaks inimest. Hotellipakett sisaldab reisijapiletit suunal Tallinn–Helsingi, ühte ööd hotelli kaheinimesetoas, rikkalikku hommikusööki hotelli Rootsi lauas ja reisijapiletit suunal Helsingi–Tallinn.

Võimalus tellida lisaöid.

Hotellipakettide hinnad võivad ajas vastavalt nõudlusele muutuda.

Tampere Scandic Rosendahli hotell on lühikese autosõidu kaugusel Tampere kesklinnast, jalutuskäigu kaugusel on rand ja Särkanniemi lõbustuspark. Renoveeriti täielikult 2011. aastal. Hotellil on parkla. Hinnas jõusaali, sauna ja basseini külastus ning hommikusöök.

Pyynikintie 13, Tampere

Scandic Rosendahli hotell arub Tampere kesklinnast umbes 2 km kaugusel, looduslikult kaunis kohas.

AL 89 €

Ranua loomapark pakub võimalust jälgida Põhjamaiseid loomi aastaringselt, neile on loodud väga looduslikud ja nende elupaigale lähedased elukeskonnad. Ranua loomapark on avatud iga päev ja aastaaegade vaheldumised näitavad loomi erineva nurga alt. Loomaargis on esindatud 50 metsloomaliiki ja ligi 200 looma. Suvel on avatud ka koduloomapark.

Rovaniementie 29, Ranua

Angry Birdsi tegevuspark on siseruumides ajaveetmise koht kogu perele: siit leiab kino, batuudid, mängunurga kõige väikesematele, lasermängutoa ja palju muud. Park asub ostukeskuse Capri 1. ja 2. korrusel Lappeenranta lähedal Holiday Club Saimaa spaahotelli ja puhkekeskuse vahetus läheduses.

Rauharinne1/Tiurunimentie 131, Rauha

Tore veekeskus peredele Vaasas. Siit leiab kõik, mis ühes veepargis olema peab: liumäed, lained, kosed, mullivannid ja palju muud. Suvel on avatud ka vabaõhuveepark.

Sommarstigen 1, Vaasa