Stockholm

Stockholm on tõeliselt kaunis linn. Neljateistkümnel saarel paikneva linna osad erinevad loomuse ja ilme poolest: Söderi tohutud kõrgustevahed ja suurepärased vaated on hoopis midagi muud kui keskaegse vanalinna kitsad tänavad, samuti erinevad oluliselt muistse karjamaa Djurgårdeni avarad pargid Stureplani ümbruse ahvatlevatest ostutänavatest ning Östermalmi turu ja selle ainulaadse kaubahalli meeleolust. Tehke ringkäik neis kohtades ja veenduge, et Stockholm on tõesti kaunis!

Alates 2016. aasta veebruarist on sissepääs Rootsi populaarsematesse muuseumidesse tasuta. Tutvu nimekirjaga siin »

Tallinki laevade infost saab osta Stockholmi ühistranspordi üksikpileteid ja 24 tunni pileteid. Loe lähemalt »

Linnaekskursioonid

Saate Stockholmiga tutvumiseks valida eesti- või venekeelse ekskursiooni. Loe lähemalt »

Lastega Stockholmi

Avastage Stockholmi vaatamisväärsusi koos lastega. Vaata lähemalt »

Sündmustekalender

Oleme välja otsinud kõige põnevamad sündmused Stockholmis. Vaata kalendrit »

Eestikeelne linnaekskursioon

Stockholmi ekskursioonil tutvutakse giidi juhendamisel umbes 3 tunni jooksul linna tähtsamate vaatamisväärsustega. Bussiga sõidetakse läbi Stockholmi erinevate linnaosade ja vaadatakse linna panoraami. Bussiekskursioon lõpeb kuningalossi juures, kus jätkatakse jalutuskäiguga vanalinnas.

Vaata toimumise kuupäevi ja ajakava »

Hind Tallinki eelmüügist ja laevalt ostes 01.01.–31.12.2017

 • * täiskasvanu, 12–17-aastane laps 20 €
 • * 6–11-aastane laps 13 €
 • * kuni 5-aastane laps tasuta

Venekeelne linnaekskursioon

Pakume venekeelset bussiekskursiooni, mille käigus tutvud linna ajaloo ja tänapäevaga. Ekskursioonil näed kuningalossi, Püha Nikolai kirikut, Riddarholmeni kirikut, frantsiskaani kloostrit, Vasa muuseumi ja vabaõhumuuseumi Skansen. Veel möödute Stockholmi raekojast, kus peetakse Nobeli autasude saajate bankette. Lisaks palju muud huvitavat.

Loe ekskursiooni kohta lisaks »

Hind Tallinki eelmüügist ja laevalt ostes kuni 23.12.2017

 • * täiskasvanu, 12–17-aastane laps 20 €
 • * 6–11-aastane laps 11 €
 • * kuni 5-aastane laps tasuta

Laevatransfeer sadamast kesklinna

Suvel saad sõita laevaga sadamast otse kesklinna! Laevatransfeer väljub Värtahamneni sadamast kell 10.45. 45 minuti pikkusel sõidul avanevad imelised vaated Stockholmi maastikule. Peatused on Fjäderholmarna ja Djurgårdeni saarel ning lõpp-peatus Nybroviken asub kesklinnas Srtandvägenil. Reisijad, kes väljuvad Fjäderholmarna saarel, saavad sõita sama piletiga Strömma paadiga saarelt kesklinna Nybroplani peatusesse. Pilet kehtib Strömma paadi väljumistel kell 13.00 ja 14.00 ning sõit kestab 30 minutit.

Stockholmi jõudes palume laevast väljuda esimestena. Kell 10.30 kogunetakse terminalis, kus ootavad reisisaatjad sildiga "Seatransfer".

Hind Tallinki eelmüügist ostes 06.06.–13.08. ja 19.08. 

 • * täiskasvanu, 12–17-aastane laps 15 €
 • * 6–11-aastane laps 7,5 €
 • * kuni 5-aastane laps tasuta
Soodustus Club One'i kliendile
 • * täiskasvanu, 12–17-aastane laps 14 €
 • * 6–11-aastane laps 7,5 €
 • * kuni 5-aastane laps tasuta

Paadiekskursioonid on neile, kes soovivad näha Stockholmi hoopis erinevast vaatenurgast! Möödutakse paljudest vaatamisväärsustest ja Stockholmi erinevatest linnaosadest. Strömma paadiekskursioonide valikust leiab endale sobiva igaüks.

Paadiretkedel on audiogiid. Valikus on ka eesti keel.

Loe paadiekskursioonide kohta lähemalt »

Stockholmi linna ja selle ajalooga saab tutvuda mööda katuseid käies. See on erakordne kogemus neile, kes ei karda kõrgust ja kes soovivad näha Stockholmi vaatamisväärsusi teise nurga alt. Inglisekeelne ekskursioon toimub 43 m kõrgusel ja kestab ligikaudu 75 min.

Bussieksursioonil tutvud Stockholmi tuntuimate atraktsioonidega. Buss peatub selliste vaatamisväärsuste juures nagu Gröna Lund, Skansen, ajaloomuuseum, raekoda, Abba muuseum, fotomuuseum, kuningaloss, vanalinn ning lisaks populaarsete kaupluste ja kaubanduskeskuste juures. Bussil on kokku 21 peatust.

Vaata lähemalt »

Stockholmi tumedamat ajalugu tutvustab Spökvandringi (Kummituslik jalutuskäik) õhtune ringkäik vanalinnas. Saate teada põnevaid lugusid mõrvadest, müütidest ja müsteeriumidest. Pärast seda kogemust vaatate mõnda kohta Stockholmis hiljem hoopis teise pilguga. Jalutuskäik kestab 90 minutit.

Millenniumi jalutuskäik tutvustab Stieg Larssoni trilooga raamatutest ja filmist tuttavaid kohti Södermalmi linnaosas. See on värskendav kogemus, sest siinne õhustik on kesklinna omast sootuks erinev. Ekskurisoon kestab ligikaudu 2 h.

Jalutuskäigul näete, kus elasid ja töötasid maailamakuulsa bändi liikmed ning saate teada uusi fakte 1970-ndate Stockholmist. Inglisekeelne ekskursioon kestab ligikaudu 2 h.

Ocean Bus viib ekskursioonille nii maal kui ka vees. Giidi juhendamisel tutvutakse linna tähtsamate vaatamisväärsustega. Kindlasti on see kogemus, mis jääb kauaks meelde.

Praeguse Rootsi kuningliku perekonna alaline residents Drottningholmi palee on ehitatud 17. sajandil ja see on siiani väga hästi säilinud. Kuninglik perekond elab lossi lõunatiivas, ülejäänud osa paleest on külastajatele avatud. Drottningholmi palee elanikud ja erinevate ajastute stiilid on aastate jooksul lossi oma jälje jätnud ja sellega paleest meeldejääva vaatamisväärsuse teinud.

Dummy image

Siit leiad kõike, mis seostub ABBA muusika ja liikmetega, siin on kostüümid, kuldplaadid, originaalesemeid turneedelt, lindistusstuudio ja palju muud. Muuseum on väga interaktiivne, saad olla bändi viiendaks liikmeks ja koos nendega laval esineda, proovida erinevaid kostüüme, laulda, tantsida ja nende lugusid miksida. Kõik tegevused saab salvestada piletile ja hiljem kodus uuesti vaadata ja sõpradega jagada.

Djurgårdsvägen 68, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Dummy image

Vasa on maailma ainuke säilinud 17. sajandi laev. Kuna 95% laeva originaalosadest ja sadadest puitskulptuurornamentidest on säilinud, kujutab Vasa endast unikaalset kunstiväärtust ja ühte maailma populaarsematest turismisihtmärkidest. Laeva eksponeeritakse selleks spetsiaalselt Stockholmi ehitatud muuseumis.

Vaata lähemalt »

Galärvarvsvägen 14, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 20 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele piletile. Alla 18-aastastele sissepääs tasuta.

Dummy image

Stockholmis Djugårdeni saarel asuv Junibacken on Astrid Lindgreni raamatukangelaste muinasjutumaailm, kus ärkavad ellu Skandinaavia muinasjututegelased. Sind tervitavad muu hulgas ka Rootsi lastekirjandusest tuntud tegelased Muumitroll, Meistri-Märten, Pettson ja Findus ning paljud teised.

Vaata lähemalt »

Galärvarvsvägen 8, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni viiele piletile.

Dummy image

Vabaõhumuuseum maalilisel Djurgårdeni saarel, kuningliku pargi läheduses. 1891. aastal Artur Hazeliuse asutatud vabaõhumuuseum on vanim omataoline Euroopas. Siit leiate enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärinevad 14. sajandist kuni aastani 1920.

Vaata lähemalt »

Djurgårdsslätten 49-51, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. 

Dummy image

Tehnikamuuseum on suures osas interaktiivne – seal saab katsetada ja avastada, kuidas asjad tegelikult toimivad! Ees ootab huvitav ja põnev retk tööstuse algusaegadest tuleviku suurepäraste visioonideni. Muuseumi MegaMindi alal saab näiteks proovida silmadega maalimist ja vaadata maailma läbi erinevate loomade silmade. Talisporti tutvustaval näitusel saab proovida erinevaid spordialasid ja jagatakse näpunäiteid, kuidas saavutada häid tulemusi. Muuseumis on uuenenud ka kaevanduseteemaline ala. Suurima osa muuseumi väljapanekust hõlmab interaktiivne näitus „100 tehnikaimet“.

Museivägen 7, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Dummy image

Suurepärane atraktsioon Rootsi pealinnas Stockholmis. Klaasist gondel viib teid maailma suurima ümmarguse hoone Ericsson Globe'i välisseina pidi kuni 130 meetri kõrgusele merepinnast, et saaksite nautida võrratut vaadet. SkyView külastus algab umbes 5-minutilise lühifilmi vaatamisega, millele järgneb umbes 20-minutiline gondlisõit.

Vaata lähemalt »

Globentorget 2, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet täiskasvanule 50 SEK ja lastele vanuses 4–12 a 25 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele piletile.

Dummy image

Avasta Rootsi kultuuri ja ajalugu Põhjamaade muuseumis. Muuseumis on väljapanekud kodu, riiete ja moe kohta ning kajastatakse Rootsi igapäevaelu tavasid ja kombeid läbi aegade. Siin on alati midagi uut avastada, väljapanekuid muudetakse pidevalt.

Vaata Lähemalt »

Djurgårdsvägen 6, Stockholm

Püsikliendikaardi Club One esitamisel 20 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Dummy image

Teaduskeskus Tom Tits Experiment pakub elamusi igas vanuses inimestele. 450 erineva eksperimendi seast leiab endale sobiva iga pereliige. Lapsed ja täiskasvanud saavad siin avastada koos või eraldi. Igaüks leiab oma huvidest lähtuvalt midagi võimetekohast proovimiseks ja õppimiseks. Kõike võib testida ikka ja aina uuesti ning tundub, et päev möödub liiga kiiresti.

Vaata lähemalt »

Storgatan 33, Södertälje

Club One'i kaardi esitamisel piletid –15%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Dummy image

Kunagi tuntud Rootsi kunstnike paarile koduks olnud majades saab näha antiikmööbli ja -kujude kogusid. Viiel erineval terrassil asetseb skulptuuride aed, kunstigaleriis näeb erinevaid näitusi ja lisaks on siin väga hea menüüga restoran.

Herserudsvägen 32, Lidingö
Vaata asukohta kaardilt »

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Dummy image

Tutvu kuningliku ajalooga lossi võlvkaarte all. Suursugused kleidid ja kostüümid, sädelevad tõllad, need kõik räägivad kroonimistest, pulmadest, ristimistest ja matustest kuningakojas.

Vaata lähemalt »

Slottsbacken 3, Stockholm

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Kuninglik mündikabinet ehk Rootsi majandusmuuseum tutvustab rahandus- ja eelarvepoliitika ajalugu ning seal säilitatakse riigi erinevaid münte, maksevahendeid ja tutvustatakse medalikunsti ajalugu. Huvitavad väljapanekud (mündikabinetis asub näiteks maailma raskeim vaskmünt), põnev muuseumipood ja restoran. Mündikabinet asub kuningalossi vastas Soome kiriku lähedal.

Kungliga Slottet, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Muuseum tutvustab Rootsi ajalugu viikingiajast tänapäevani, keskendudes eelkõige sõjaajaloole. Muuseumivara sisaldab endas umbes 5000 trofeed, eesotsas nendega, mis pärinevad 30-aastase sõja aegadest. Samuti leidub seal vormiriietusi ja relvi ning muid huvitavaid esemeid tolleaegsete sõdurite igapäevaelust!

Riddargatan 13, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Stockholmi ajaloomuuseum on täis ajalugu, mis ulatub tuhandete aastate taha. Siin saad sa tutvuda keskaegse kirikukunsti ja tekstiiliajalooga, vaadata põnevaid esemeid, avastada lugusid ja inimesi, kes elasid ammu enne meid. Kõige suuremat tähelepanu on pälvinud väljapanekud viikingite elust ja Kullatuba, mis kindlasti paneb kõigil silmad särama.

Narvavägen 13-17, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Sisene Stockholmi kesklinnas aadressil Hamngatan 4 asuvatest väravatest, jäta linnakära seljataha ja liigu ajas umbes 100 aastat tagasi. Wilhelmina von Hallwyl´i ja tema pere kodu on täis põnevat ajalugu aastast 1900. Vaatamiseks on välja pandud Rootsi suurim kunsti-, portselani- ja antiikmööblikogu. Imetle luksust ja modernsust palee söögitoas, erinevates salongides, relvatoas, piljardisaalis ja portselanitoas.

Hamngatan 4, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Muuseum annab põneva programmi, püsivate ja ajutiste väljapanekutega ülevaate maailma rahvaste pärimuskultuurist. Näitusel on esemed maailma eri nurkadest, mis jutustavad Rootsi avastajate, kaupmeeste, kollektsionääride ja teadlaste unistustest, saavutustest ja aaretest: Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Aafrikast, Okeaaniast ja Aasiast. Loomulikult kuulub muuseumi juurde ka restoran ja sisukas muuseumikauplus.

Djurgårdsbrunnsvägen 34, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Muuseumi kogus on esindatud teosed kunstnikelt, nagu Pablo Picasso, Henri Matisse, Dorothea Tanning, Andy Warhol ja Niki de Saint Phalle. Lisaks väga hea valik maale, skulptuure, installatsioone, filme, joonistusi ja graafilist kunsti Rootsi ja rahvusvaheliste kunstnike töödest 20. ja 21. sajandil. Muuseumi fotokogu vanimad tööd on aastast 1840.

Slupskjulsvägen 7, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Keset Stockholmi leiame väikese tüki Vahemere maade rikkast ja huvitavast kultuurist, traditsioonidest, põnevast õhkkonnast, söögist ja joogist. See on paik, kus kohtuvad eri ajastute ja paikade religioonid ja kultuurid ning pannakse proovile külastajate fantaasia. Väljapanekutest leiate muumiaid, sarkofaage, terrakotasõdalasi, kullaleide ja palju muud põnevat.

Hagaparken, Solna
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Rahvusmuuseum on Rootsi juhtiv kunsti- ja disainimuuseum. Siinsed kogud sisaldavad maale sellistelt kunsti suurnimedelt nagu Rembrandt, Rubens, Goya, Renoir, Degas ja Gauguin. Lisaks suurepärased skulptuuri-, graafika- ning tarbekunstikogud (vanimad esemed koguni 14. sajandist). Muuseumi peahoone on 2018. aastani renoveerimiseks suletud. Ajutisi näitusi ja väljapanekuid saab vaadata Konstakademie (Fredsgatan 12, Stockholm) ja Kulturhusetis Stadsteaterni (Sergels torg, Stockholm) ruumides. Tutvu näituste infoga muuseumi kodulehel.

Fredsgatan 12, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Loodusmuuseumis on 10 erinevat väljapanekut, uusim nendest fossiilide ja evolutsiooni kohta. Näituseid leiab nii kliima, Rootsi looduse, inimese arengu ja keha, vee-elu, maavarade, illegaalse kaubanduse kui ka muu kohta. Rootsi riiklikus loodusmuuseumis on ka maailma suurima ekraaniga IMAX-kino (külastus on tasuline).

Frescativägen 40, Universitet, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Koguperemuuseumis on vaatamiseks välja pandud erinevate laevade interjöörid, navigatsiooniseadmed, relvad, käilakujud, meremeeste töö ja kunst. Muuseumi temaatilised kollektsioonid kuuluvad kindlasti maailma parimate hulka. Nendes on rohkem kui 100 000 eset, seal hulgas enam kui 1500 erinevat laeva- ja paadimudelit.

Djurgårdsbrunnsvägen 24, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Siin on kogusid kõikjalt Aasiast, kuid erilist tähelepanu pööratakse Hiinale. Püsiekspositsioon ja näitus „Hiina enne Hiinat” esitlevad kilde 5000-aastasest ajaloost. Näidatakse 3000 aasta vanuseid pronksist laevu, savinõusid, matusekeraamikat ja skulptuure alates varaseimatest dünastiatest, Hiina maale ja sinivalgeid Mingi dünastia portselannõusid.

Tyghusplan, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Skeppsholmeni saarel asuva arhitektuuri- ja disainikeskuse (endine arhitektuurimuuseum) püsinäitus annab ülevaate Rootsi arhitektuuriajaloost. Lisaks on keskuses mitmeid arhitektuuri- ja disainiteemalisi erinäitusi ja väljapanekuid, suur erialaraamatukogu ja põnevad õpitoad. Keskuse koostööpartnerid on Rootsi arhitektide liit ja disainikeskus Form, mis ühendab endas nii muuseumi, uurimistöö kui ka arenduskeskuse funktsioone.

Exercisplan 4, Skeppsholmen, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Sissepääs on kõigile tasuta.

Dummy image

Avasta Amazonas Aquaria veemuuseumis Stockholmis. Siin saad näha merihunte, astelraisid ja teisi troopilisi kalu. Koge õhtu hakul puhkevat võimast äikesetormi vihmametsas. Kõnni hommikuses udus mööda köissilda üle jõe, milles varitsevad piraajad. Kui oled vihmametsast välja jõudnud, saad uurida jõe-elu altpoolt.

Vaata lähemalt »

Falkenbergsgatan 2, Djurgården, Stockholm

Nautige tõelist saarestiku atmosfääri vaid 30-minutilise paadisõidu kaugusel Stockholmi kesklinna saginast. Saarel leiab tegevust nii paariks tunniks kui ka terveks päevaks. Siin on mõnusad restoranid, kohvikud, kohalik õlletehas, paadimuuseum ja erinevate kunstnike (keraamika, maalrid, klaasipuhujad jpm) töötoad, kust kohalikku käsitööd kaasa osta. Samuti on siin rand, kus ujuda või lihtsalt jalad vette panna, kaunis loodus ning kaljud, millel jalgu puhata või mõnusat ilma nautida.
Saart on võimalik külastada aprilli lõpust septembri alguseni. Sellel suvel saab laevatransfreeriga saarele sõita otse Värtahamneni sadamast, laevatransfeer väljub kell 10.45. Saarelt tagasi kesklinna Nybroplanile saab sõita sama piletiga kasutades Strömma paati, mis väljub kell 13.00 ja 14.00.  

Dummy image

Djurgårdeni saarel asuvas muuseumis Vikingaliv saab kogeda seiklust ja teekonda ajaloo ühel kõige müütilisemal ajaperioodil – viikingiajal aastal 963. See on muuseum, mis tutvustab viikingite elu ja ajalugu läbi ainulaadse reisi ning muuhulgas tutvustatakse lähemalt ühe pere elu. Näitus põhineb ajaloolistel faktidel, on esitatud mänguliselt ja interaktiivselt ning sisaldab illusioone, fantaasiad ja põnevaid jutte. Muuseum on tulnud, et jääda, sest just praegu on huvi viikingite elu vastu suurim kui kunagi varem.

Djurgårdsvägen 48, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Dummy image

Trammimuuseum või ühistranspordimuuseum on üks lahe koht, mis annab ülevaate Stockholmi ühistranspordi esimestest sammudest kuni tänase metrooni. Paadid, hobutrammid, vanad bussid, uued bussid. Saab ise metrood juhtida ja minimetrooga sõita! Samas hoones on ka mänguasjamuuseum, kus igaüks leiab, midagi meenutada ja lastel on ka tore vaadata, mis on olnud ja mis on praegu: Miki Hiir, mudelraudteed, mõmmid, nukud, tinasõdurid jne. Mõlema muuseumi külastuseks saab lunastada ühe pileti ja tore päev lastele ongi sisustatud!

Tegelviksgatan 22, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Dummy image

Fotomuuseum on kaasaegse fotograafia oluline keskus. Stockholmis suure populaarsuse saavutanud fotomuuseum pakub vaatamiseks tippteoseid kogu maailmast. Aastas eksponeeritakse siin nelja suurt näitust ja umbes 15-20 väiksemat. Muuseum kutsub arutlema fotograafia üle läbi näituste, seminaride ja kursuste. Muuseum asub Stockholmi südames.

Stadsgårdshamnen 22, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Dummy image

Stockholmi kuningaloss on kuninga töökoht ja siin toimuvad kuningakoja ametlikud vastuvõtud. Loss on maailmas ainulaadne selle poolest, et on avatud ka tavakülastajale. Lossis asuvaid kuninglikke esindusruume, varakambrit ja lossi ajaloo muuseumi Tre Kronor saab külastada ühe piletiga.

Kuningalossi juures toimub iga päev kuningliku vahtkonna vahetus, mis on sajandipikkune traditsioon. Orkestri ja hobustega pidulik vahtkonnavahetus toimub ainult teatud kuupäevadel. Vaata lähemalt »

Lähenedes kasvuhoonesarnastele ehitistele ei ütle miski, et satute kohe jalutama troopilise kliimaga vihmametsa. Siin saab kõndida vabalt lendavate liblikate keskel ja järgida nende tegemisi, paaristantsu, söömishajumusi ja värvikirevust. Näha saab liblikaid läbi kõikide elutsükklite ja kui väga veab, siis näeb ka liblikat koorumas ja esimest korsa tiibu sirutamas. Lisaks on siin veel kalad, kilpkonnad ja loomulikult 1,2 miljonit liitrit vett mahutav haide akvaarium, mis on koduks rifihaidele ja neid saatvatele kalaparvedele. Haga park, mis liblikamaja ümbritseb, on looduslikult kaunis koht ja siin võib vabalt ringi jalutada, piknikku pidada või kohvikut külastada. Pargis asuv loss on kroonprintsess Victoria kodu.

Haga trädgård, Hagaparken, Solna
Vaata asukohta kaardilt »

Södermalm on Kalamaja teisik ja Brooklyni kaksik – siin kulgeb tempo rahulikumalt ja kõigeks leidub aega. Šoppa vanakraami poodides, käi kohvikuid mööda ja naudi suvist Stockholmi.

Vanalinnas kõrguva katedraali ehitus ulatub tagasi 13. sajandisse ja on linna üks vanimaid kirikuid. Lisaks võimsale interjöörile on Storkyrkani üks tõmbenumbreid Püha Jüri ja draakoni puiduskulptuur.

Trångsund 1, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Praeguse Rootsi kuningliku perekonna alaline residents Drottningholmi palee on ehitatud 17. sajandil ja see on siiani väga hästi säilinud. Kuninglik perekond elab lossi lõunatiivas, ülejäänud osa paleest on külastajatele avatud. Drottningholmi palee elanikud ja erinevate ajastute stiilid on aastate jooksul lossi oma jälje jätnud ja sellega paleest meeldejääva vaatamisväärsuse teinud.

Dummy image

Avasta Amazonas Aquaria veemuuseumis Stockholmis. Siin saad näha merihunte, astelraisid ja teisi troopilisi kalu. Koge õhtu hakul puhkevat võimast äikesetormi vihmametsas. Kõnni hommikuses udus mööda köissilda üle jõe, milles varitsevad piraajad. Kui oled vihmametsast välja jõudnud, saad uurida jõe-elu altpoolt.

Vaata lähemalt »

Falkenbergsgatan 2, Djurgården, Stockholm

Dummy image

Vabaõhumuuseum maalilisel Djurgårdeni saarel, kuningliku pargi läheduses. 1891. aastal Artur Hazeliuse asutatud vabaõhumuuseum on vanim omataoline Euroopas. Siit leiate enam kui 150 ajaloolist ehitist, mis pärinevad 14. sajandist kuni aastani 1920.

Vaata lähemalt »

Djurgårdsslätten 49-51, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. 

Dummy image

Vasa on maailma ainuke säilinud 17. sajandi laev. Kuna 95% laeva originaalosadest ja sadadest puitskulptuurornamentidest on säilinud, kujutab Vasa endast unikaalset kunstiväärtust ja ühte maailma populaarsematest turismisihtmärkidest. Laeva eksponeeritakse selleks spetsiaalselt Stockholmi ehitatud muuseumis.

Vaata lähemalt »

Galärvarvsvägen 14, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 20 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni kahele piletile. Alla 18-aastastele sissepääs tasuta.

Dummy image

Tehnikamuuseum on suures osas interaktiivne – seal saab katsetada ja avastada, kuidas asjad tegelikult toimivad! Ees ootab huvitav ja põnev retk tööstuse algusaegadest tuleviku suurepäraste visioonideni. Muuseumi MegaMindi alal saab näiteks proovida silmadega maalimist ja vaadata maailma läbi erinevate loomade silmade. Talisporti tutvustaval näitusel saab proovida erinevaid spordialasid ja jagatakse näpunäiteid, kuidas saavutada häid tulemusi. Muuseumis on uuenenud ka kaevanduseteemaline ala. Suurima osa muuseumi väljapanekust hõlmab interaktiivne näitus „100 tehnikaimet“.

Museivägen 7, Stockholm
Vaata asukohta kaardilt »

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel sissepääsupilet –20%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Dummy image

Stockholmis Djugårdeni saarel asuv Junibacken on Astrid Lindgreni raamatukangelaste muinasjutumaailm, kus ärkavad ellu Skandinaavia muinasjututegelased. Sind tervitavad muu hulgas ka Rootsi lastekirjandusest tuntud tegelased Muumitroll, Meistri-Märten, Pettson ja Findus ning paljud teised.

Vaata lähemalt »

Galärvarvsvägen 8, Stockholm

Club One'i püsikliendikaardi esitamisel kuni 31.12.2017 on sissepääsupilet 10 SEK soodsam. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni viiele piletile.

Dummy image

Teaduskeskus Tom Tits Experiment pakub elamusi igas vanuses inimestele. 450 erineva eksperimendi seast leiab endale sobiva iga pereliige. Lapsed ja täiskasvanud saavad siin avastada koos või eraldi. Igaüks leiab oma huvidest lähtuvalt midagi võimetekohast proovimiseks ja õppimiseks. Kõike võib testida ikka ja aina uuesti ning tundub, et päev möödub liiga kiiresti.

Vaata lähemalt »

Storgatan 33, Södertälje

Club One'i kaardi esitamisel piletid –15%. Soodustus kehtib kohapeal ostes kuni 31.12.2017.

Esitatud on hotellipaketi hind ühele inimesele arvestusega, et reisib kaks inimest. Hotellipakett sisaldab kohta B-klassi kajutis suunal Tallinn-Stockholm, ühte ööd valitud hotelli kaheinimesetoas, rikkalikku hommikusööki hotelli Rootsi lauas, kohta B-klassi kajutis suunal Stockholm-Tallinn.

Võimalus tellida lisaöid. 

Kui ei leidnud sobivat hotelli või tuba, võta ühendust meie klienditeenindusega.

Dummy image

Scandic Ariadne on üks soodsamaid Stockholmi hotelle. Hotell asub sadamas, kesklinn on umbes 10-minutilise metroosõidu kaugusel. Hotellil on oma parkla, mida saab broneerida ja maksta kohapeal. Hinnas on hommikusöök, jõusaali ja sauna kasutus.

Södra Kajen 37, Stockholm
Scandic Ariadne asub kohe sadama kõrval ja hotelli saab otse jalakäijate sillalt viiva koridori kaudu.

AL 115 €
Dummy image

Comfort Hotel Stockholm on kaasaegne, lihtne ja nooruslik hotell Stockholmi kesklinnaks raudteejaama vahetus läheduses. Pakume eri hinnatasemega tube. Hommikusöök on hinnas. Parkimine lisatasu eest.

Kungsbron 1, Stockholm
Hotell asub Stockholmi kesklinnas raudteejaama vahetus läheduses.

AL 121 €
Dummy image

Haymarket by Scandic asub Pubi kaubamaja teisel korrusel. Ideaalne neile, kes soovivad mugavalt sisseoste teha – liftiga saab otse kaubamajja. Hotellil oma parkla puudub, soodushinnaga parkimine lähedal olevas parkimismajas. Hommikusöök kuulub hinna sisse. Lisatasu eest võib kaasa võtta ka lemmikloomad.

Kungsgatan 47, Stockholm
Stockholmi südalinnas, ostutänava Drottningatan läheduses.

AL 144 €

Stockholmi noorte seas kõige populaarsem ostlemispaik – kaubanduskeskused ja poekesed asuvad kõige suuremal jalakäijate tänaval Drottninggatan ning Sergels Torg ja Kungsträdgården lähistel. Siit leiab kaubanduskeskusi, kus müüakse rõivaid ja jalanõusid, tekstiile ja aksessuaare.

Sellesse Stockholmi piirkonda on koondunud kõige stiilsemad poekesed, mis pakuvad rõivaid ja jalanõusid. Siit võib leida viimase moe järgi rõivaid, mida on nähtud moeajakirjade kaantel, ja täiesti ebatavalisi esemeid kasutatud rõivaste poest.

Eksklusiivsete kaupluste piirkond Stockholmis. Siit võib leida ülemaailmselt tuntud brände ja Skandinaavia disainerite töid. Lisaks asuvad piirkonnas antikvariaadid ja kunstigaleriid. 

Stora Nygatanil asuv restoran 19 glas on vanalinna ostumelust kõigest kiviviske kaugusel. Siia on lihtne tulla, sest ka metroopeatus asub jalutuskäigu kaugusel. Laua saab reserveerida ka restorani kodulehel.

Stora Nygatan 19, Stockholm

Auhinnatud kokkade ja gastronoomiavisionääride Henrik Norströmi, Peter Johanssoni ja Daniel Fricki kolmas restoran, kus pakutakse värsket kala, liha, mereande, hooajaköögivilju ja lisandeid. Restoran B.A.R. on paik, kus kohtuvad sõbrad, töökaaslased ja uued tuttavad – õhustik on ajatu ja bistroolik. Koht linnarahvale, kes otsib gastronoomilisi elamusi modernses miljöös.

Blasieholmsgatan 4A, Stockholm

European Asian Taste (EAT) on tegelikult kaks eri restorani. EAT Bistro pakub parimaid palu kahest eri maailmast. Bistroo valmistab Hiina, Briti ja Prantsuse toitu. Keskel asub põneva joogimenüüga Jadebaren. EAT Bistro pakkub nii valmismenüüsid kui ka à la carte toitusid. EAT Market on kiirem söögikoht, kus pakutakse Aasia hõrgutisi ning Rootsi eripäraseid toite, eeskätt lõunaks ja õhtuks.

Jakobsbergsgatan 15, Stockholm

August | September | Oktoober | November | Detsember

  AUGUST  
31.07.–6.08.2017 Stockholm Pride
Stockholm Pride'i iseloomulikud jooned on avatus, võrdõiguslikkus, hea tuju ja mitmekülgsed üritused. Tegu on homo- ja biseksuaalsetele inimestele ning nende kultuuri austajatele ja sõpradele suunatud sündmusega.
www.stockholmpride.org
6.08.2017 Stockholm Royal Park Aquathlon
Pane oma võimed proovile jooksu- ja ujumisvõistlusel Djurgårdenil.
www.stockholmaquathlon.com
10.08.2017 Bad Religioni kontsert
Ameerika punk-rokkänd Bad Religion esineb lõbustuspargis Gröna Lund, kus lisaks heale muusikale jagub atraktsioone igale maitsele.
www.gronalund.com
15.–20.08.2017 Stockholmi kultuurifestival
Stockholmi kultuurifestival täidab aeglases suvesuminas kulgeva pealinna tänavad ja väljakud mõnusa saginaga. Nende kuue päeva jooksul muutub linna südamik lõputuks lavaks, kus leidub tasuta üritusi igale maitsele ja vanusele. Nautida saab filme, tantsu, kontserte jm.
www.kulturfestivalen.stockholm.se
19.08.2017 Midnattsloppet
Stockholmi kesköö jooks, mille distants on 10 km. Erilist jooksuelamust aitavad läbida mõnus muusika, kaasa elav rahvas ning tõeliselt vinged valgusmängud.
www.midnattsloppet.com
23.–26.08.2017 Formex sisustusmess
Kaks korda aastas toimuv Põhjamaade suurim sisekujunduse mess Formex meelitab kohale parimad sisekujunduse- ja kingitööstuse agendid, importijad, disainerid ja tootjad.
www.formex.se
21.–29.08.2017 Baltic Sea Festival
Baltic Sea Festival on Põhja-Euroopa suurim klassikalise muusika sündmus, kuhu on oodata orkestreid, dirigente ja soliste Läänemere piirkonna riikidest.
www.sverigesradio.se
30.8.–1.9.2017 Stockholmi moepäevad
Kaks korda aastas toimuv Stockholm Fashion Week on üks juhtivamaid moenädalaid Põhja-Euroopas, kuhu on oodata parimaid disainereid ning põnevamaid brände.
www.fashionweek.se
  SEPTEMBER  
1.–2.09.2017 Popmuusika festival Propaganda
Popmuusika festival Propaganda toimub Eriksdalsbadeti ujulas, mille unikaalne asukoht annab võimaluse erinevateks vaatemängudeks vees. Festivalil astuvad üles tuntud artistid üle maailma.
www.popaganda.se
2.09.2017 Tjejmilen - 10 km naistejooks
Suurim jooksuüritus Rootsis, mis mõeldud ainult naistele.
www.sportamore.se
3.09.2017 Niall Horani kontsert
One Directioni laulja Niall Horan annab septembrikuus kontserdi Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
3.09.2017 STHLM Bike
Ühisel rattasõidul läbitakse 50 km rada, mille käigus sõidetakse Stockholmi linnataänavatel ja kuninga maavaldustes, möödutakse Ulriksdali lossist, tehakse kohvi- ja veejoomise pause ning sõidu lõpus nauditakse hommikusööki kuningalossi ees.
www.sthlmbike.se
4.09.2017 Ö till Ö -  jooksu- ja ujumisvõistlus saarelt saarele
CNN poolt üheks maailma raskemaiks tituleeritud võistlusel läbib kahest tiimist koosnev meeskond saarelt saarele liikudes kokku 75 km raja, millest 10 km on avamerel ujumist ja 65 km jooksmist. Võistluse käigus läbitakse kokku 26 saart.
www.otilloswimrun.com
7.09.2017 The Dire Straits Experience'i kontsert
Kunagise Briti rokkbändi Dire Straits asutajaliikmete Chris White'i ja Chris Whitteni loodud muusikaline kollektiiv The Dire Straits Experience esineb septembrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
7.09.2017 D-A-D kontsert
Taani rokkbänd D-A-D esineb lõbustuspargis Gröna Lund, kus lisaks heale muusikale jagub atraktsioone igale maitsele.
www.gronalund.com
8.09.2017 The Hives'i kontsert
Rootsi rokkbänd The Hives esineb lõbustuspargis Gröna Lund, kus lisaks heale muusikale jagub atraktsioone igale maitsele.
www.gronalund.com
9.09.2017 STHLM Street Food
Esmaskordselt toimub Stockholmi kesklinnas Kungsträdgårdenis tänavatoidufestival, kus lisaks maitsvale tänavatoidule saab nautida head muusikat ja meelelahutust.
www.sthlmfoodandwine.se
9.09.2017 Volbeati kontsert
Taani rokkbänd Volbeat esineb septembrikuus Friends Arenal.
www.friendsarena.se
9.09.2017 Stockholmi poolmaraton
Stockholmi poolmaraton toimub 17. korda. 21,1 km rada kulgeb läbi kauni Stockholmi linna.
www.stockholmhalvmarathon.se
10.09.2017 Stockholm Velothon - rahvusvaheline rattavõistlus
Rattavõistlusel saab end panna proovile 60 km või 160 km distantsil.
www.velothon.com
15.–17.09.2017 Comic Con Stockholm
Comic Con on Põhjamaade kõige põnevam popkultuuri näitus, mis koondab järgmisi kategooriaid: filmid, mängud, koomiksid, anima, televisioon, riided ja mänguasjad.
www.comicconstockholm.se
18.–20.09.2017 Riverdance'i tasntsu-show
Maailmaturnee raames esitleb Iiri tantsu viljelev kollektiiv oma 20. tegevusaasta auks valminud spetsiaalset kava.
www.cirkus.se
22.–24.09.2017 Lidingö jooksuvõistlused
Maailma suurim maastikujooksude võistlus, kus toimuvad erinevad jooksuvõistlused igal tasemel sportijatele, professionaalidest lasteni. Pikim distants on 30 km jooks.
www.lidingoloppet.se
23.09.2017 Speedway motovõistlus
Speedway motovõistlus toimub septembrikuus Friends Arenal.
www.friendsarena.se
28.–30.09.2017 Stockholmi õlle- ja viskifestival
26. korda toimub sel aastal õlle- ja viskifestival, mis tutvustab erinevaid õlle, siidri, viski ja calvadosi maitseid.
www.stockholmbeer.se
26.09.2017 John Legendi kontsert
USA muusik John Legend esineb "Darkness and light tour" maailmaturnee raames Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
29.09.2017 Workout Parties
Kaks korda aastas, kevadel ja sügisel toimub Stockholmis meeleolukas treeningpäev, kus üheskoos sporditakse professionaalsete treenerite käe all. Meeleolu loovad DJ-d ja erinevad Rootsi artistid. Avatud on baarid, kus pakutakse alkovabasid kokteile ning spordijooke.
www.workoutparties.se
  OKTOOBER  
1.10.2017 J.Cole'i kontsert
Ameerikast pärit hip-hopi staar J. Cole annab konserdi oktoobrikuus Hoveti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
2.10.2017 Chris Rock'i kontsert
Grammy ja Emmy võitnud Ameerika koomik ja näitleja annab oktoobrikuus kontserdi Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
5.–7.10.2017

Stockholmi õlle- ja viskifestival
26. korda toimub sel aastal õlle- ja viskifestival, mis tutvustab erinevaid õlle, siidri, viski ja calvadosi maitseid.

www.stockholmbeer.se
5.–8.10.2017 Muusikal "Cats" etendused
Andrew Lloyd Webberi kuulsat muusikali "Cats" etendatakse oktoobrikuus Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
5.10.2017 Sigur Rós'i kontsert
Islandi post-rock'i bänd esineb oktoobrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
6.–15.10.2017 Stockholmi Jazz Festival
Stockholmi Jazz Festival on suurim iga-aastane jazz'i üritus Rootsis. Festivalil esinevad nii kohalikud kui rahvusvahelised artistid.
www.stockholmjazz.se
7.10.2017 Rootsi-Luksemburg jalgpall MM valikmäng
Rootsi-Luksemburg jalgpall MM valikmäng toimub 7. oktoobril Friends Arenal.
www.friendsarena.se
11.10.2017 Future'i kontsert
Ameerika räppar Future esineb oktoobrikuus kontserdiga Hoveti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
11.–15.10.2017 Cirque du Soleil - Varekai etendused
Maailmakuulus Cirque du Soleil toob lavale uusima etenduse "Varekai", mis ühendab endas muusika, disaini, tantsu, laulu, videokunsti ja värvilised kostüümid. Etenduse rahvusvaheline trupp koosneb 13 riigist pärit 50 tsirkuseartistist ja muusikust.
www.stockholmlive.com
12.10.2017 The Rolling Stones - No filter kontsert
Legendaarne rokkbänd The Rolling Stones annab oktoobrikuus kontserdi Friends Arenal.
www.friendsarena.se
12.–15.10.2017 Küpsetiste ja šokolaadifestival
Küpsetiste ja šokolaadifestival toimub 12.–15.10.2017 Stockholmi messikeskuses.
www.chokladfestivalen.se
12.–15.10.2017 Kodu- ja sisustuse mess
Skandinaavia suurim kodu- ja sisustusmess, kust saab inspiratsiooni kodu sisustamiseks.
www.stockholmsmassan.se
13.–15.10.2017 Lastemess
Rootsi suurimal lastemessil jagavad oma ala professionaalid soovitusi vanematele, toimuvad õpitoad ja seminarid ning müüakse laias valikus lastekaupu.
www.stockholmsmassan.se
15.–22.10.2017 Stockholm Open tenniseturniir
Stockholm Open tenniseturniir toimub oktoobrikuus Stockholmi Kuninglikus Tennisehallis.
www.stockholmopen.se
17.10.2017 Lorde'i kontsert
Uus-Meremaalt pärit lauljanna esineb oktoobrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
18.10.2017 Nick Cave ja The Bad Seeds'i kontsert
Austraalia rokkbänd Nick Cave ja The Bad Seeds esineb oktoobrikuus Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
23.10.2017 Lady Gaga kontsert
Maailma üks populaarseim naislaulja Lady Gaga esineb oktoobrikuus Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
25.–27.10.2017 Õmblus- ja käsitööfestival
Rootsi suurim käsitöömess on parim kohtumispaik käsitöö armastajatele. Õpitubades jagatakse nippe õmblemise, kudumise, ehete valmistamise jms kohta. Kohapeal saab soetada käsitööks vajalikke tarbeid ja käsitöömeistrite valmistatud tooteid.
www.syfestivalen.se
25.10.2017 La La Land filmikontsert
Oscari võitnud filmi La La Land kaunis muusika tuleb esitusele koos sümfooniaorkestriga Ericsson Globe'i kontserdisaalis oktoobrikuus.
www.stockholmlive.com
27.10.2017 Rocktober Fest
Rocktober Fest on kombinatsioon toidust, õllest ja rocn'n'rollist. Festival toimub oktoobrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
28.10.2017 Bryson Tilleri kontsert
Ameerika räppar Bryson Tiller esineb oktoobrikuus kontserdiga Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
  NOVEMBER  
4.11.2017 Talvemaraton ja 10 km jooks Djurgårdenil
Iga-aastane talvemataron ja 10 km jooks toimub novembrikuus Djurgårdeni saarel.
www.vintermarathon.se
4.–5.11.2017 The Nationali kontserdid
Ameerikast pärit indie-roki ansambel The National annab novembrikuus kontserdi Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
6.11.2017 Deep Purple'i kontsert
Raskeroki legendansambel Deep Purple annab novembrikuus kontserdi Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
6.11.2017 Gorillazi kontsert
Inglise virtuaalbänd Gorillaz annab novembrikuus kontserdi Hoveti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
7.11.2017 Madnessi kontsert
Legendaarne 1980ndate Inglismaalt pärit ansambel Madness esineb novembrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
9.–12.11.2017 Toidu- ja veinimess
Traditsiooniliselt toimub igal aastal novembris Stockholmi messikeskuses Põhjamaade suurim sügisene toidu- ja veinimess.
www.sthlmfoodandwine.se
10.–11.11.2017 2017 SAP NHL Global Series hoki kohtumised
SAP NHL Global Series hoki kohtumised toimuvad 10.–11. novembril Ericsson Globe'is.
www.stockholmlive.com
10.–12.11.2017 Allt för Hälsan - Tervisemess
Tervislikule elustiilile suunatud suurim Põhjamaade mess toimub 10.–12. novembril Stockholmi messikeskuses.
www.alltforhalsan.se
10.–12.11.2017 Skönhet & AntiAging - Ilumess
Rootsi suurim ilumess toimub 10.–12. novembril Stockholmi messikeskuses.
www.acadermia.se
11.–12.11.2017 Attitude-Sthlm
Skandinaavia suurim elustiili- ja moemess toimub novembrikuus Stockholmi Raekojas.
www.attitudesthlm.com
11.–12.11.2017 Talvefestival Kungsträdgårdenis
Stockholmi kesklinnas toimuval talvefestivalil saavad talverõõme nautida igas vanuses külastajad.
www.wintershow.se
13.–19.11.2017 Rootsi lahtised meistrivõistlused lauatennises
Rootsi lahtised meistrivõistlused lauatennises toimuvad novembrikuus Eriksdalshallenis.
www.socworldtour.se
14.11.2017 Marilyn Mansoni kontsert
Alternatiiv-metal'i ja -rock'i artist Marilyn Manson annab novembrikuus kontserdi Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
18.11.2017 Monster Jam 2017
5. korda toimub Stockholmi Friends Arenal kogupere motoüritus.
www.friendsarena.se
21.11.2017 Queen + Adam Lambert kontsert
Novembrikuus astub Friends Arenal lavale rokkmuusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga.
www.friendsarena.se
25.11.2017 Süüdatakse Stockholmi jõuluvalgustus
Igal aastal ehitakse Stockholmi linn jõulutuledega, millega tähistatakse pidulikult jõuluaja algust. Sel aastal särab jõulutuledes kokku 35 tänavat, kohta ja väljakut. 
www.stockholmsjul.se
25.11.2017 Scorpionsi kontsert
Legendaarne rokkansambel Scorpions esineb novembrikuus Crazy World turnee raames Ericsson Globe'i kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
27.11.2017 The War on Drugsi kontsert
Ameerika indie-rock'i ansambel The War on Drugs esineb novembrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
30.11.–3.12.2017 Srockholm International Horse Show
Ainulaadset hobu-show'd saab nautida Friends Arenal.
www.swedenhorseshow.se
  DETSEMBER  
1.–3.12.2017 Fitnessifestival
Põhja-Euroopa suurim fitnessifestival toimub 1.–3. detsembril Stockholmi messikeskuses.
www.fitnessfestivalen.se
1.–3.12.2017 Jõuluturg Kuninglikes tallides
Kuninglikes tallides toimub üks Stockholmi erilisemaid jõuluturgusid, kus saab lisaks jõulukaupade ostmisele, vaadata kuninglikke hobuseid ja tõldasid, mida kasutatakse pidulikel tseremooniatel.
www.kungahuset.se
26.11., 3.12., 10.12., 17.12.2017 Sigtuna jõuluturg
Neljal pühapäeval enne jõule toimub ajaloolises Sigtuna linnas traditsiooniline jõuluturg, kus pakutakse kohalikke jõuluteemalisi tooteid, käsitööd, küpsetisi ja traditsioonilisi jõulutoite. Sigtuna on Stockholmist 48 km kaugusel.
www.destinationsigtuna.se
16.12.2017 Lorentzi kontsert
Rootsi päritolu räppar Lorentz esineb detsembrikuus Annexeti kontserdisaalis.
www.stockholmlive.com
12.11.–23.12.2017 Steninge lossi jõuluturg
Sigtunas asuvas Steninge lossis toimub suurim siseruumides asuv jõuluturg, mille erilisus peitub toimumiskohas, milleks on vana kivist küün. Sigtuna on Stockholmist 48 km kaugusel.
www.destinationsigtuna.se
Advendi nädalavahetustel Jõuluturg Skanseni vabaõhumuuseumis
Traditsiooniliselt toimub igal aastal jõuluturg Skanseni vabaõhumuuseumis, kus pakutakse kohalikke jõuluteemalisi tooteid, käsitööd, küpsetisi ja traditsioonilisi jõulutoite.
www.skansen.se
9.–10.12.2017 Jõuluturg Drottningholmi lossis
Traditsiooniliselt toimub igal aastal jõuluturg praeguse Rootsi kuningliku perekonna alalises residentsis Drottningholmi lossis, kus pakutakse kohalikke jõuluteemalisi tooteid, käsitööd ja küpsetisi.
www.kungahuset.se
10.12.2017 Nobeli pidustused Stockholmis
Pidulik Nobeli preemiate üleandmine toimub igal aastal 10. detsembril Stockholmis.
www.nobelprize.org
13.12.2017 Lucia pidustused Skansenis
13. detsembril on Luciapäev, mida tähistatakse pidulikult igal aastal ka Skanseni vabaõhumuuseumis. Traditsiooniliselt lauldakse Lucia-laulu ja teisi jõululaule.
www.skansen.se
16.–17.12.2017 Stockholmi koertenäitus ja -mess
Rootsi suurim koertemess toimub detsembrikuus Stockholmi messikeskuses.
www.skk.se
  Rohkem informatsiooni Stockholmi sündmuste kohta leiad www.visitstockholm.com.