Megastar

Tallinn–Helsingi

Uue ajastu sümbol Läänemere kiirlaevaliikluses

Spetsiaalselt Tallinna–Helsingi liinile ehitatud kiirlaev Megastar on 212,2 meetrit pikk ja mahutab kokku 2800 reisijat. 49 000 brutotonnaažiga ja 27-sõlmese kiirusega laev on oluliselt energiatõhusam ning toob pardateenindusse uusi innovaatilisi lahendusi.

Uue generatsiooni kiirlaev pakub ostlemiseks 2800 m² kaubandusala Traveller Superstore ning on varustatud eraldi garaažiga, kuhu on võimalik pääseda ka reisi ajal.


Broneeri laevapiletid BRONEERI REIS

KINGID, MIS TOOVAD RÕÕMU KÕIGILE

Võta välja oma soovide nimekiri ja uuri mida laevakauplustel jõulueelsel perioodil pakkuda on. Läänemere suurim jõulukabamaja ootab Sind!

Loo kinginimekiri →

Sitting Lounge

Sitting Lounge on meie kiirlaevadel täiesti uus teenus – vaikne ning suletud ala 310 mugava ja suure tugitooliga, just nagu lennuki äriklassis.

Tutvu ka teiste Megastari salongidega →

Delight Buffet

Buffet-restoran Delight Buffet mahutab enam kui 400 reisijat ja asub laeva vööriosas. Hommikustel väljumistel pakume siin rikkalikku hommikusööki koos karastusjookide, kohvi ja teega. Lõunastel ja õhtustel väljumistel on kaetud mitmekesine Rootsi laud, mille hinna sisse kuuluvad karastusjoogid, kohv, tee ning samuti õlu ja vein. Restoran asub laeva 9. tekil.

Restoran on avatud 07.00–21.30.

Vaata hinnakirja →
Hommikusöögi menüü →
Lõuna- ja õhtusöögi menüü →
Joogikaart →

The Chef's Kitchen

The Chef’s Kitchen on vaba õhkkonna, avatud köögi ja mõõduka hinnatasemega restoran, kus kliente teenindatakse lauas. Menüüs on toite igale maitsele. Restoran asub laeva 9. tekil.

Jõulumenüü → (21.11.2018.–06.01.2019)
Menüü →
Itaalia erimenüü →
Lastemenüü →
Joogikaart →

Restoran on avatud teisipäeviti 10.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 10.00–21.30.

Fast Lane

Iseteenindusrestoranis saavad külastajad avatud letil pakutavatest värsketest toiduainetest ise kokku panna värskeid salateid ja sooje eineid. Restoranis töötab 2 kokka, kes koostavad eineid vastavalt kliendi soovile. On olemas ka valmisroad, mille saab kohe kätte. Toitu saab ka kaasa osta, kuna laevas on olemas palju istumisalasid, kus süüa. Restoran asub laeva 9. tekil.

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–01.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.00–00.30.

BURGER KING®

Kiirtoidurestorani BURGER KING® menüüst leiab nii hamburgereid, friikartuleid, salateid, karastusjooke, piimakokteile kui ka magustoite. Kogu menüüd saab osta ka kaasa ning nautida endale meelepärases kohas! Burger Kingi leiad laeva 9. tekilt.

Menüü →

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–01.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.30–00.30.

COFFEE & CO.

Coffee & Co. kohvikus serveeritakse Starbucksi 100% Arabica kohvi ja Tazo® teed, isuäratavaid saiakesi, kooke ja maitsvaid võileibu. Kohvik asub laeva 8. tekil samal alal koos laeva infopunktiga.

Coffee & Co. on avatud teisipäeviti 06.30–01.30, kolmapäevast esmaspäevani 06.30–00.30.

Victory Bar

Spordibaari ehk Victory Bari lett on kõigist neljast küljest avatud. Seal on külmvitriinid suure valiku külmade ja soojade jookidega ning suupistetega. Victory Baris on ka suured telerid, kust saab jälgida spordiülekandeid. Baaris asuvad ka PAFi mänguautomaadid ning on tasuliste mängudega Game Room. Baari leiad 9. tekilt.

Sea Pub

Klassikaline pubi Sea Pub pakub erinevaid jooke ning suupisteid. Pubis asub ka väike lava, kus esinevad artistid üle kogu maailma. Pubi asub 9. tekil.

Vaata meelelahutuskalendrit →

Traveller Superstore

Megastaril saad kõik vajaliku mugavalt ühest suurest kauplusest. Traveller Superstore ühendab endas parfümeeria ja kosmeetika, aksessuaarid, moekaubad ja rõivad, mänguasjad ja maiustused, samuti toidukaubad ning alkoholi- ja tubakatooted. Sissepääsud on nii 7. kui ka 8. tekil. Kauplusel on 7. tekil eraldi sissepääs garaažist. Eksklusiivne kaubavalik ning soodsad hinnad Läänemere suurimast laevakauplusest!

Kaupluses toimub ka kogumismängu „Kogu ja säästa“ auhindade väljapanek ja müük.

Ettetellimislaud ja müügipunktid suurte koguste ostmiseks asuvad 7. tekil.

Kiireks teenindamiseks on poes kokku 14 kassat ning iseostlemise võimalus Q-Shoppinguga.

Kauplus avatakse hommikul enne esimest väljumist ja suletakse õhtul pärast viimase reisi lõppemist. Kauplus on avatud ka sadamas seismise ajal.

Lobby Shop

Kiiremateks ja väiksemateks ostudeks on 8. tekil avatud kiosk, kust on võimalik soetada lisaks söögile-joogile ka ajalehti ja ajakirju, elektroonikat ning meeneid.

 

Koolivaheaeg laeval

Tallinna–Helsingi liinil on oodata 12.12.2018–06.01.2019 põnevat jõuluaega ja talvist koolivaheaega. Kuni detsembri lõpuni loovad laevas jõulumeeleolu päkapikud, kes meisterdavad koos lastega ning teevad neile õhupalle ja näomaalinguid. Tegevused toimuvad lastetubades 9. tekil.

Peale jõuluaega jätkuvad laevas koolivaheaja tegevused koos vahvate mängujuhtidega ja seda kuni 06.01.2019.

Laste mängutuba

Väikestele reisijatele mõeldud mängutoas saavad ka kõige pisimad külalised merereisi lõbusalt mööda saata. Suur valik vahvaid mänguasju ning mugavad istumiskohad vanematele tagavad, et ükski merereis ei mööduks igavalt.

Laste mängutuba asub 9. tekil vööriosas enne Delight Buffet' restorani.

Lisaks on 9. tekil ka suurtematele lastele mõeldud Game Room, kus saab mängida videomänge ja õhuhokit ning 8. tekil Play Station mängud.

Teismelistele

Teismelistele pakume merereisi lõbusamaks veetmiseks lauamängu WildEst, mis sobib aktiivseks ajaveetmiseks igas vanuses reisijatele, testib reaktsioonikiirust, on hea kehalise liikumisega ja muidu lõbus ajaviide. Mängu asukoha kohta saab infot laeva infoletist.

Star Class

Star Classi piletiga saad vabalt valida endale meelepärase koha, kus reis mööda saata. Einesta restoranis, tee kiire amps kiirsöögikohas, võta aeg maha baaris või sõida vaikses ja mugavate tugitoolidega Sitting Lounge'i istesalongis. Sitting Lounge on meie kiirlaevateenuse osas täiesti uus konseptsioon, mis on avatud kõikidele reisijatele. Sitting Lounge’is saab ajaviiteks telerit vaadata. Seal asuvad ka pagasikapid. Sitting Lounge'is on 310 istekohta. Istesalongi leiad 9. tekilt. 

Tee virtuaaltuur Star Classis →

Comfort Lounge

Comfort Lounge on mugav eraldiseisev ala kuni 140 inimesele, kus pakutakse suupisteid ja mittealkohoolseid jooke, lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise, WiFi ja vooluvõrgu kasutamise võimalust. Comfort Lounge'i leiad 8. tekilt.

Pileti Comfort Lounge'i saab lunastada 20 € lisatasu eest.

Tee virtuaaltuur Comfort Lounge'is →

 

Business Lounge

Business Lounge on vaikne, stiilne ala äriklassi reisijatele. Lisaks WiFi Premiumile pakutakse seal lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise võimalust, sooje ja külmi roogi ning laia valikut jooke kuni 150 inimesele. Autoga reisival Business Lounge'i kliendil sisaldub hinnas ka Priority Car teenus, mis võimaldab laevast välja sõita esimeste seas.

Business Lounge’i leiad 8. tekilt.

Business Lounge'i lisatasu on 65 €/ reisija.

Tee virtuaaltuur Business Lounge'is →

 

Drivers’ Lounge

10. tekil on eraldi Drivers’ Lounge veokijuhtidele ja sealsed teenused sisalduvad piletihinnas.

Kajutid

Laeval on aknaga A-klassi kajutid ja aknata B-klassi kajutid, mis mahutavad 2–4 inimest. Kõik kajutid asuvad 10. tekil.

Laeval on üks liikumispuudega inimesele mõeldud aknata B-klassi kajut, mis mahutab kuni 2 reisijat. Kajut on varustatud liikumispuudega reisija vajadusi silmas pidades.

Lemmikloomadega reisivatele inimestele on olemas 5 aknaga A-klassi kajutit.

Koosolekuruumid

Nõupidamist või väiksemat koosolekut ei pea tingimata pidama kontoriruumis. Seda saab teha mugavalt ka Läänemerel sõites. Kiirlaeva Megastar 8. tekil Comfort Lounge'is asub üks 32-kohaline ja üks 22-kohaline koosolekuruum, kus on olemas kõik vajalik eduka nõupidamise läbiviimiseks. 

Koosolekuruumide kasutajatele pakume kohvi, teed, vett, karastusjooke ja suupisteid. Lisaks on võimalik tellida konverentsimenüüst rühmale sobiv toitlustus.

Ruumis on kasutusel puutetundlik arvutiekraan, mis on kinnitatud seinale. Ekraani on võimalik ühendada kliendi sülearvutiga kasutades juhet või juhtmevaba esitlusseadet ClickShare. Lisaks on võimalik kuvada pilt ekraanile nutiseadmest, selleks tuleb alla laadida ClickShare rakendus.

Koosolekuruumid on varustatud kaasaegse tehnikaga. 

Vaata lähemalt →
 
Standardvarustusse kuulub:
  • Seinale kinnitatud puutetundlik arvutiekraan
  • pabertahvel
  • märkmepaber
  • kirjutusvahendid

Lisavarustus ettetellimisel:
  • arvuti
  • mikrofon

Lisatasu eest:
  • tõlketeenus
  • erilahendused
  • paljundus

 

VIP-ruum

Väiksema seltskonnaga reisides sobib nõupidamiseks 8. tekil Business Lounge'is asuv 12-kohaline VIP-ruum, kus on olemas TV, tahvel, märkmepaberid ning pastakad. 2-tunnine merereis Läänemerel on just õige koht, kus koos meeskonnaga pead ja mõtteid tuulutada ja inspiratsiooni koguda!

Laeva infopunkt on avatud ala 8. tekil koos Coffee & Co. kohvikuga, kust saab osta värsket kohvi ja erinevaid suupisteid. Infost saab osta linnasisese ühistranspordi (24 h ja ühekorra) pileteid täiskasvanutele ja lastele ning linnalähiliinide pileteid (Vantaa ja Espoo jms). Ostetud paberpilet tuleb registreerida ühissõiduki kaardilugejas. Lisaks saab Helsingi ühistranspordi pileteid osta sadamas olevatest piletiautomaatidest või läbi HSL-i mobiilirakenduse. 

Vältimatut esmaabi osutab meditsiinilise väljaõppe saanud laeva personal. Abi saamiseks palun pöörduda laeva infosse.

Laeva infolauast on võimalik laenutada ratastooli, mida on võimalik kasutada ainult laeva ruumides kogu reisi vältel. Laevale sõiduks ja sealt väljumiseks on võimalik kasutada terminalis olevaid ratastoole. Ratastoolide arv on limiteeritud ning seetõttu soovitame tasuta teenuse broneerida.

Pagasihoid asub 8. tekil vööri osas. Hind 2 €/ inimene (kuni 2 kotti + üleriided). Hoiukapid asuvad Sitting Lounge'is 9. tekil ja 8. tekil pakihoiu vastas. Kapi hind 2 €/reis (väike kapp), 4 €/reis (suur kapp).

Elektrooniliste seadmete laadimiskapid asuvad 8. tekil Lobby Shopis. Tasuta lukustatavaid laadimiskappe on kokku 12, võtme saab küsida laeva infopunktist. Laadimiskapi laius on 26 cm, pikkus 20 cm ja sügavus 10 cm.

Lemmikloomadega reisimine
Kennel asub 7. tekil, kus on 4 suurt ja 6 väikest lemmikloomapuuri. Suure puuri mõõdud on 103,5x77,5x102 cm ja väikese 69x77,5x102 cm. Laeva informatsioonist saab küsida puuri jaoks luku, mille tagatis on 10 €. Lemmikloomi tohib vedada ka autos ilma eraldi tasuta. NB! Pääs autotekile on reisi ajal keelatud! Vaata lähemalt →
Lemmikloomadega reisivatele inimestele on olemas 5 aknaga A-klassi kajutit 10. tekil.

AUTOTEKID JA GARAAŽ

Megastari autotekil on palju ruumi ja erinevad alad sõiduautode ja veokite parkimiseks. Autotekid asuvad 3., 5. ja 6. tekil.

Laeval on kahetasandiline pealelaadimine, kus kasutatakse sõidukite peale- või mahalaadimiseks samaaegselt kaht sisenemise ja väljumise teed. Tänu sellele on kogu protsess tunduvalt kiirem.

Lisaks on sõiduautode jaoks 7. tekil eraldi garaaž, kuhu on võimalik pääseda ka reisi ajal. Garaažist on otse-juurdepääs poe 2. korrusele, mis annab mugava võimaluse viia ostetud kaubad otse autosse.

Garaaži lisatasu 10 €/sõiduk*/suund.

* Sõiduki maksimaalne kõrgus 2,3 m ja pikkus 7 m.

Teenusega kaasneb allahindluskupong 10 € väärtuses, mis kehtib Traveller Superstore'is ning Lobby Shopis ostule alates 150 €.

Tehnilised näitajad

Ehitusaasta: 2017
Valmistaja: Meyer Turku Oy, Soome
Reisijakohti: 2800
Reisijakajuteid: 17
Tekke: 12
Laeva pikkus: 212,2 m
Laeva laius: 30,6 m
Kiirus: 27 sõlme
Liinimeetreid: 3653
Jääklass: 1A
Mootori võimsus: 45 600 kW