Megastar
Tallinn-Helsingi

Megastar – uue ajastu sümbol Läänemere kiirlaevaliikluses

Spetsiaalselt Tallinna–Helsingi liinile ehitatud uue generatsiooni kiirlaev Megastar valmib 2017. aasta jaanuaris. Esimene Megastari reis Tallinnast Helsingisse toimub 29. jaanuaril kell 13.30

Kahekütuseline laev on 212,2 meetrit pikk ja mahutab kokku 2850 reisijat. 49 000 brutotonnaažiga ja 27-sõlmese kiirusega laev on oluliselt energiatõhusam ning toob pardateenindusse uusi innovaatilisi lahendusi.

Tutvu uue laeva 3D-mudeliga ja hoia ehitusel silma peal siin »

Maitseelamused laeval

UUS! Lisaks Starile on klientide rõõmuks peagi võimalik kiirtoidurestorani BURGER KING® maitseid nautida ka Megastaril. Restorani prioriteediks on alati hea maitse ning kõrge kvaliteediga värske tooraine. Vaata lähemalt »

 
 

Uus teenus – Sitting Lounge

Sitting Lounge on meie kiirlaevadel täiesti uus teenus – vaikne ning suletud ala 310 mugava ja suure tugitooliga, just nagu lennuki äriklassis. Tutvu ka teiste Megastari salongidega »

 
 

Delight Buffet

Buffet-restoran Delight Buffet mahutab enam kui 400 reisijat ja asub laeva vööriosasHommikustel väljumistel pakume siin rikkalikku hommikusööki, lõunastel ja õhtustel väljumistel on kaetud mitmekesine Rootsi laud, mille hinna sisse kuuluvad ka karastusjoogid, kohv, tee ning samuti õlu ja vein. Restoran asub laeva 9. tekil.

Vaata hinnakirja »

The Chef's Kitchen

The Chef’s Kitchen on vaba õhkkonna, avatud köögi ja mõõduka hinnatasemega restoran, kus kliente teenindatakse lauas. Menüüs on toite igale maitsele. Restoran asub laeva 9. tekil.

Fast Lane

Iseteenindusrestoranis saavad külastajad avatud letil pakutavatest värsketest toiduainetest ise kokku panna värskeid salateid ja sooje eineid. Restoranis töötab 2 kokka, kes koostavad eineid vastavalt kliendi soovile. On olemas ka valmisroad, mille saab kohe kätte. Toitu saab ka kaasa osta, kuna laevas on olemas palju istumisalasid, kus süüa. Restoran asub laeva 9. tekil.

BURGER KING®

Lisaks Starile on klientide rõõmuks peagi võimalik kiirtoidurestorani BURGER KING® maitseid nautida ka Megastaril. Menüüst leiab nii hamburgereid, friikartuleid, salateid, karastusjooke, piimakokteile kui ka magustoite. Kogu menüüd saab osta ka kaasa ning nautida endale meelepärases kohas! Burger Kingi leiad laeva 9. tekilt.

 

COFFEE & CO.

Coffee & Co. kohvikus pakutakse lisaks värskele ja kvaliteetsele kohvile ka näiteks karastavaid jooke, isuäratavaid saiakesi ja maitsvat leiba. Restoran asub laeva 8. tekil samal alal koos laeva infopunktiga.

Victory Bar

Spordibaari ehk Victory Bari lett on kõigist neljast küljest avatud. Seal on külmvitriinid suure valiku külmade ja soojade jookidega ning suupistetega. Victory Baris on ka suured telerid, kust saab jälgida spordiülekandeid. Baaris asuvad ka PAFi mänguautomaadid ning on tasuliste mängudega Game Room. Baari leiad 9. tekilt.

Sea Pub

Klassikaline pubi Sea Pub pakub erinevaid jooke ning suupisteid. Pubis asub ka väike lava, kus esinevad artistid üle kogu maailma. Pubi asub 9. tekil.

Traveller Superstore

Megastaril saad kõik vajaliku mugavalt ühest suurest kauplusest. Traveller Superstore ühendab endas parfümeeria ja kosmeetika, aksessuaarid, moekaubad ja rõivad, mänguasjad ja maiustused, samuti toidukaubad ning alkoholi- ja tubakatooted. Sissepääsud on nii 7. kui ka 8. tekil. Kauplusel on 7. tekil eraldi sissepääs garaažist. Eksklusiivne kaubavalik ning soodsad hinnad Läänemere suurimast laevakauplusest!

Ettetellimislaud ja müügipunktid suurte koguste ostmiseks asuvad 7. tekil.

Kiireks teenindamiseks on poes kokku 14 kassat ning iseostlemise võimalus Q-Shoppinguga.

Kauplus avatakse hommikul enne esimest väljumist ja suletakse õhtul pärast viimase reisi lõppemist. Kauplus on avatud ka sadamas seismise ajal.

Lobby Shop

Kiiremateks ja väiksemateks ostudeks on 8. tekil avatud kiosk, kust on võimalik soetada lisaks söögile-joogile ka ajalehti ja ajakirju ning meeneid. Sealsamas toimub ka kogumismängu „Kogu ja säästa“ auhindade väljapanek ja müük.

Laste mängutuba

Väikestele reisijatele mõeldud mängutoas saavad ka kõige pisimad külalised merereisi lõbusalt mööda saata. Suur valik vahvaid mänguasju, multifilmid, Play Station mängud ning mugavad istumiskohad vanematele tagavad, et ükski merereis ei mööduks igavalt.

Laste mängutuba asub 9. tekil vööriosas enne Delight Buffet' restorani.

Sitting Lounge

Sitting Lounge on meie kiirlaevateenuse osas täiesti uus konseptsioon – vaikne ja mugavate tugitoolidega istesalong on avatud kõikidele reisijatele. Sitting Lounge’is saab ajaviiteks telerit vaadata. Seal asuvad ka pagasikapid. Sitting Lounge'is on 310 istekohta.

Comfort Lounge

Comfort Lounge on mugav eraldiseisev ala, kus pakutakse suupisteid ja mittealkohoolseid jooke, lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise, WiFi ja vooluvõrgu kasutamise võimalust. Comfort Lounge'i leiad 8. tekilt.

Pileti Comfort Class'i saab lunastada 20 € lisatasu eest.

Business Lounge

Business Lounge on vaikne, stiilne ala äriklassi reisijatele. Lisaks WiFi-le pakutakse seal lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise võimalust, sooje ja külmi roogi ning laia valikut jooke kuni 170 inimesele. Autoga reisival Business Lounge'i kliendil sisaldub hinnas ka Priority Car teenus, mis võimaldab laevast välja sõita esimeste seas.

Business Lounge’i leiad 8. tekilt.

Business Lounge'i lisatasu on 65 €/ reisija.

Drivers’ Lounge

11. tekil on eraldi Drivers’ Lounge veokijuhtidele ja sealsed teenused sisalduvad piletihinnas.

Kajutid

Laeval on 40 aknaga A-klassi kajutit ja 7 aknata B-klassi kajutit, mis mahutavad 2–4 inimest. Kõik kajutid asuvad 10. tekil.

Laeval on üks liikumispuudega inimesele mõeldud aknata B-klassi kajut, mis mahutab kuni 4 reisijat. Kajut on varustatud liikumispuudega reisija vajadusi silmas pidades.

Allergikutele on laeval kaks aknata B-klassi kajutit kuni 4-le reisijale. Kajuti sisustuses on kasutatud allergikule sobivaid materjale.

Lemmikloomadega reisivatele inimestele on olemas 5 aknaga A-klassi kajutit.

Infopunkt asub avatud alal koos Coffee & Co. kohvikuga. Infopunkti lähedal asuvad ka pagasikapid.

Tehnilised näitajad

Ehitusaasta: 2017
Valmistaja: Meyer Turku Oy, Soome
Reisijakohti: 2850
Kajuteid: 152
Kajutikohti: 191
Tekke: 12
Laeva pikkus: 212,2 m
Laeva laius: 30,6 m
Kiirus: 27 sõlme
Autokohti: 3653 liinimeetrit
Jääklass: 1A
Mootori võimsus: 40 600 kW