Pileti registreerimine

Piletite registreerimine (check-in) lõpeb 30 minutit enne laeva väljumist. Ahvenamaale reisides lõpeb sõidukiga reisijatele piletite registreerimine 1,5 tundi enne reisi.

CHECK-IN

Online check-in on saadaval Tallinna–Helsingi ja Helsingi–Tallinna väljumistel, kui broneeringus ei ole kajutit, hotelli ega etteostetud kolmanda osapoole teenuseid.

1

Registreeri pilet

Pileti registreerimiseks on 4 mugavat võimalust:

Piletite registreerimine lõpeb 30 minutit enne laeva väljumist. Ahvenamaale reisides lõpeb sõidukiga reisijatele piletite registreerimine 1,5 tundi enne reisi.

Kui Sinu reisi pileti registreerimine avatakse, saadame vastava teavituse Sulle e-kirjaga.

Juhul kui reisid kajutis, saab reisijapileti registreerida vaid sadamas.

2

Salvesta pardakaart

Pärast pileti registreerimist prindi pardakaart välja või salvesta oma mobiili. Kui kasutad Tallinki äppi, salvestab äpp pardakaardi automaatselt.

Et saaksid pardakaardi oma telefonist kiiresti kätte ka ilma internetiühenduseta ja Sul pole Tallinki äppi, soovitame elektroonilise pardakaardi avada eraldi veebilehitseja aknas või teha avatud pardakaardi QR-koodist kuvatõmmis (screenshot).

Vaata, kuidas teha screenshot'i

3

Pääs laevale

Kui oled oma pileti enne reisi registreerinud ja saanud pardakaardi, võid sadamasse jõudes minna otse laevalepääsu väravasse.

Otsi juba aegsasti välja väljatrükitud või telefoni salvestatud pardakaardid ja reisidokumendid (kehtiv ID-kaart või pass, sealhulgas vajadusel ka viisa).

Kui reisid autoga, veendu, et kõikide reisijate reisidokumendid ja sõiduki registreerimistunnistus oleksid valmis kiireks esitamiseks terminali töötajale.

Järjekordade tekkimise ja laeva väljumise hilinemise vältimiseks on oluline, et terminalis ja laeval pardakaardi kiiresti üles leiaksid: kas pardakaardi väljatrüki, vastava lehekülje Tallinki äpis või kuvatõmmise pardakaardist oma telefoni pildialbumist.

Kuidas pardakaarti skannida

4

Naudi reisi

Pardakaarti tuleb alles hoida kogu reisi vältel. Laeva meeskonna liikmel on õigus kontrollida pardakaarti ja reisidokumente (ID-kaart või pass, sealhulgas vajadusel ka viisa) kogu reisi vältel.

Kui oled ostnud oma reisile ka eine buffet-restoranis, ole valmis pardakaarti esitama ka restorani sisenemisel.

REGISTREERU OMA REISILE MUGAVALT INTERNETIS

CHECK-IN