Tallinna Reisisadama D-terminal

Tallinna Reisisadama <nobr>D-terminal</nobr>

D-terminali 3. korrusel paiknevad kauplused on suletud ning saabuvad reisijad suunatakse terminalist välja läbi ajutise galerii, mis viib terminalihoone ette. Palume reisijatel tähelepanelikult jälgida terminali paigaldatud suunavaid viitasid.

NB! Kuni maikuu lõpuni on seoses Reidi tee ehitusega liikluskorraldus Tallinna D-terminali piirkonnas muutunud. Vaata lähemalt

Aadress
Lootsi 13
Sõidukite check-in'i ala: Uus-Sadama 19/23
10151 Tallinn
Tel +372 612 8620
Avatud K–E 06.00–22.30
T 06.00–23.30
 
D-terminalist väljuvad Tallinki laevad Star, Megastar, Silja Europa, Baltic Queen ja Victoria I.
 

Piletite registreerimine

Piletite registreerimine lõpeb 30 minutit enne laeva väljumist. Ahvenamaale reisides lõpeb sõidukiga reisijatele piletite registreerimine 1,5 tundi enne reisi.
 

Sõidukita reisijate check-in

 

Sõidukiga reisijate check-in

D-terminali sõidukite check-in'i ala aadress on Uus-Sadama 19/23.

 

Sõidukite liikluse juhtimine toimub tarkvaralahenduse Tark Sadam abil, millega avanevad sadamas tõkkepuud tänu uuele automaatsele numbrituvastusele. Loe lähemalt

Alates 1. aprillist on sadamas kasutusel Tark Rada – sõites laevale Targa Raja kaudu avanevad sõidukile sadama kõikide kontrollpunktide tõkkepuud automaatselt. Pileteid või dokumente näitama ei pea, oluline on jälgida ekraanidel olevaid juhiseid.

Targale Rajale suunatakse sõidukid, mille puhul on varasemalt teostatud online check-in, milles on kuni kaks reisijat, mis saabuvad sadamasse õigel ajal, mille number tuvastatakse ning mille mõõdud klapivad. Kõigil sõidukis viibivatel reisijatel peavad kaasas olema kehtiv pardakaart ja reisidokument, seda ka reisijatel, kes ei ole sõidukiga seotud broneeringus. Sõidukiga reisijad, kes suunatakse automaatsele Targale Rajale, saavad teavituse e-posti teel.

 

Vaata videoteekonda laevale:

 

Laevalepääs

Pääs laevale suletakse 20 min enne laeva väljumist.

Transpordiühendus

NB! D-terminali sadama-alal toimuvad ehitus- ja laiendustööd, mis toovad kaasa muudatusi liiklusskeemis. Sõidukiga reisijatel palume järgida liiklusmärke ning sadamatöötajate märguandeid.
 
Linnaliinibuss nr. 2 väljub D-terminali eest marsruudil Sadam–Kesklinn–Lennujaam. Sõidugraafiku leiad siit →
 
Taksod peatuvad terminali ees. Tallink Takso koduleht →
 

Parkimine

Terminalide lähiümbruses on sõiduautode parkimine lubatud ainult tasulistes valveta parklates. Vaata Tallinki parkla asukohta kaardil

D-terminali parkla hinnakiri (Operaator TLG Stividor OÜ)
Kuni 1 tund - 1 €
Kuni 2 tundi - 2 €
2 kuni 24 tundi - 8 €
Parkides üle 24 tunni toimub edasine tasuarvestus 24 tunni kaupa.
Üks kuu - 60 € (ettemaks)*
Hinnale lisandub 0.32 € mobiilsideoperaatori teenustasu ja tõkkepuust sisenemise/väljumise tasu 0.01 €.
 
Parklasse sisenemiseks helista tõkkepuul olevale numbrile - 7 012 0012. Parklast väljumiseks helista infotablool olevale numbrile! Helistada saab ainult Eesti lepinguliselt telefoninumbrilt. Vaata videot, kuidas m-parkimist kasutada
 
* Kui soovite parkida terve kuu, saatke oma parkimissoov e-mailile parkimine@tallink.ee. Pange kirja nimi, mobiiltelefoni ja auto number. Teile saadetakse arve ja peale tasumist saate jätkata parkimist.
 
Parkimislubasid aktiviseeritakse tööpäeviti E – R kell 8.00 – 15.00
 
NB! Invasõidukitele on terminalide ees lubatud parkida lühiajaliselt. Pikaajalise parkimise korral tuleb kasutada eelnimetatud parklaid. Terminalide ees on lubatud lühiajaliselt parkida ainult bussidel.
 

Muud teenused

Terminalis on valuutavahetus, pakihoid, pangaautomaadid, kohvikud ja kauplused.