Megastar
Tallinn-Helsingi

Megastar – uue ajastu sümbol Läänemere kiirlaevaliikluses

Spetsiaalselt Tallinna–Helsingi liinile ehitatud kiirlaev Megastar on 212,2 meetrit pikk ja mahutab kokku 2800 reisijat. 49 000 brutotonnaažiga ja 27-sõlmese kiirusega laev on oluliselt energiatõhusam ning toob pardateenindusse uusi innovaatilisi lahendusi.

Uue generatsiooni kiirlaev pakub ostlemiseks 2800 m² kaubandusala Traveller Superstore ning on varustatud eraldi garaažiga, kuhu on võimalik pääseda ka reisi ajal.

Maitseelamused laeval

UUS! Lisaks Starile on klientide rõõmuks peagi võimalik kiirtoidurestorani BURGER KING® maitseid nautida ka Megastaril. Restorani prioriteediks on alati hea maitse ning kõrge kvaliteediga värske tooraine. Vaata lähemalt »

 
 

Uus teenus – Sitting Lounge

Sitting Lounge on meie kiirlaevadel täiesti uus teenus – vaikne ning suletud ala 310 mugava ja suure tugitooliga, just nagu lennuki äriklassis. Tutvu ka teiste Megastari salongidega »

 
 

Delight Buffet

Buffet-restoran Delight Buffet mahutab enam kui 400 reisijat ja asub laeva vööriosasHommikustel väljumistel pakume siin rikkalikku hommikusööki, lõunastel ja õhtustel väljumistel on kaetud mitmekesine Rootsi laud, mille hinna sisse kuuluvad ka karastusjoogid, kohv, tee ning samuti õlu ja vein. Restoran asub laeva 9. tekil.

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.00–21.30.

Vaata hinnakirja »

The Chef's Kitchen

The Chef’s Kitchen on vaba õhkkonna, avatud köögi ja mõõduka hinnatasemega restoran, kus kliente teenindatakse lauas. Menüüs on toite igale maitsele. Restoran asub laeva 9. tekil.

Menüü »

Restoran on avatud teisipäeviti 10.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 10.00–21.00.

Fast Lane

Iseteenindusrestoranis saavad külastajad avatud letil pakutavatest värsketest toiduainetest ise kokku panna värskeid salateid ja sooje eineid. Restoranis töötab 2 kokka, kes koostavad eineid vastavalt kliendi soovile. On olemas ka valmisroad, mille saab kohe kätte. Toitu saab ka kaasa osta, kuna laevas on olemas palju istumisalasid, kus süüa. Restoran asub laeva 9. tekil.

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.00–00.30.

BURGER KING®

Lisaks Starile on klientide rõõmuks peagi võimalik kiirtoidurestorani BURGER KING® maitseid nautida ka Megastaril. Menüüst leiab nii hamburgereid, friikartuleid, salateid, karastusjooke, piimakokteile kui ka magustoite. Kogu menüüd saab osta ka kaasa ning nautida endale meelepärases kohas! Burger Kingi leiad laeva 9. tekilt.

Menüü »

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.00–00.30.

COFFEE & CO.

Coffee & Co. kohvikus pakutakse lisaks värskele ja kvaliteetsele kohvile ka näiteks karastavaid jooke, isuäratavaid saiakesi ja maitsvat leiba. Restoran asub laeva 8. tekil samal alal koos laeva infopunktiga.

Restoran on avatud teisipäeviti 07.00–22.30, kolmapäevast esmaspäevani 07.00–00.30.

Victory Bar

Spordibaari ehk Victory Bari lett on kõigist neljast küljest avatud. Seal on külmvitriinid suure valiku külmade ja soojade jookidega ning suupistetega. Victory Baris on ka suured telerid, kust saab jälgida spordiülekandeid. Baaris asuvad ka PAFi mänguautomaadid ning on tasuliste mängudega Game Room. Baari leiad 9. tekilt.

Sea Pub

Klassikaline pubi Sea Pub pakub erinevaid jooke ning suupisteid. Pubis asub ka väike lava, kus esinevad artistid üle kogu maailma. Pubi asub 9. tekil.

Vaata meelelahutuskalendrit »

Traveller Superstore

Megastaril saad kõik vajaliku mugavalt ühest suurest kauplusest. Traveller Superstore ühendab endas parfümeeria ja kosmeetika, aksessuaarid, moekaubad ja rõivad, mänguasjad ja maiustused, samuti toidukaubad ning alkoholi- ja tubakatooted. Sissepääsud on nii 7. kui ka 8. tekil. Kauplusel on 7. tekil eraldi sissepääs garaažist. Eksklusiivne kaubavalik ning soodsad hinnad Läänemere suurimast laevakauplusest!

Ettetellimislaud ja müügipunktid suurte koguste ostmiseks asuvad 7. tekil.

Kiireks teenindamiseks on poes kokku 14 kassat ning iseostlemise võimalus Q-Shoppinguga.

Kauplus avatakse hommikul enne esimest väljumist ja suletakse õhtul pärast viimase reisi lõppemist. Kauplus on avatud ka sadamas seismise ajal.

Lobby Shop

Kiiremateks ja väiksemateks ostudeks on 8. tekil avatud kiosk, kust on võimalik soetada lisaks söögile-joogile ka ajalehti ja ajakirju ning meeneid. Sealsamas toimub ka kogumismängu „Kogu ja säästa“ auhindade väljapanek ja müük.

Laste mängutuba

Väikestele reisijatele mõeldud mängutoas saavad ka kõige pisimad külalised merereisi lõbusalt mööda saata. Suur valik vahvaid mänguasju, multifilmid, Play Station mängud ning mugavad istumiskohad vanematele tagavad, et ükski merereis ei mööduks igavalt.

Laste mängutuba asub 9. tekil vööriosas enne Delight Buffet' restorani.

Star Class

Star Classi piletiga saad vabalt valida endale meelepärase koha, kus reis mööda saata. Einesta restoranis, tee kiire amps kiirsöögikohas, võta aeg maha baaris või sõida vaikses ja mugavate tugitoolidega Sitting Lounge istesalongis. Sitting Lounge on meie kiirlaevateenuse osas täiesti uus konseptsioon, mis on avatud kõikidele reisijatele. Sitting Lounge’is saab ajaviiteks telerit vaadata. Seal asuvad ka pagasikapid. Sitting Lounge'is on 310 istekohta. Istesalongi leiad 9. tekilt. 

Comfort Lounge

Comfort Lounge on mugav eraldiseisev ala kuni 140 inimesele, kus pakutakse suupisteid ja mittealkohoolseid jooke, lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise, WiFi ja vooluvõrgu kasutamise võimalust. Comfort Lounge'i leiad 8. tekilt.

Pileti Comfort Class'i saab lunastada 20 € lisatasu eest. Ajavahemikus 01.06.–31.08.2017 maksab lisatasu tavareisijale 15 € ja Club One'i kliendile 10 €.

Business Lounge

Business Lounge on vaikne, stiilne ala äriklassi reisijatele. Lisaks WiFi-le pakutakse seal lugemiseks ajalehti, teleri vaatamise võimalust, sooje ja külmi roogi ning laia valikut jooke kuni 150 inimesele. Autoga reisival Business Lounge'i kliendil sisaldub hinnas ka Priority Car teenus, mis võimaldab laevast välja sõita esimeste seas.

Business Lounge’i leiad 8. tekilt.

Business Lounge'i lisatasu on 65 €/ reisija. Ajavahemikus 01.–31.07.2017 maksab lisatasu tavareisijale 40 € ja Club One'i kliendile 33 €.

Drivers’ Lounge

10. tekil on eraldi Drivers’ Lounge veokijuhtidele ja sealsed teenused sisalduvad piletihinnas.

Kajutid

Laeval on aknaga A-klassi kajutid ja aknata B-klassi kajutid, mis mahutavad 2–4 inimest. Kõik kajutid asuvad 10. tekil.

Laeval on üks liikumispuudega inimesele mõeldud aknata B-klassi kajut, mis mahutab kuni 4 reisijat. Kajut on varustatud liikumispuudega reisija vajadusi silmas pidades.

Allergikutele on laeval kaks aknata B-klassi kajutit kuni 4-le reisijale. Kajuti sisustuses on kasutatud allergikule sobivaid materjale.

Lemmikloomadega reisivatele inimestele on olemas 5 aknaga A-klassi kajutit.

Koosolekuruumid

Nõupidamist või väiksemat koosolekut ei pea tingimata pidama kontoriruumis. Seda saab teha mugavalt ka Läänemerel sõites. Kiirlaeva Megastar 8. tekil Comfort Lounge'is asub üks 32-kohaline ja üks 22-kohaline koosolekuruum, kus on olemas kõik vajalik eduka nõupidamise läbiviimiseks – TV, tahvel, märkmepaberid ning pastakad. 

VIP-ruum

Väiksema seltskonnaga reisides sobib nõupidamiseks 8. tekil Business Lounge'is asuv 12-kohaline VIP-ruum, kus on olemas TV, tahvel, märkmepaberid ning pastakad. 2-tunnine merereis Läänemerel on just õige koht, kus koos meeskonnaga pead ja mõtteid tuulutada ja inspiratsiooni koguda!

Laeva infopunkt on avatud ala 8. tekil koos Coffee & Co. kohvikuga, kust saab osta värsket kohvi ja erinevaid suupisteid.

Vältimatut esmaabi osutab meditsiinilise väljaõppe saanud laeva personal. Abi saamiseks palun pöörduda laeva infosse.

Laeva infolauast on võimalik laenutada ratastooli, mida on võimalik kasutada ainult laeva ruumides kogu reisi vältel. Laevale sõiduks ja sealt väljumiseks on võimalik kasutada terminalis olevaid ratastoole. Ratastoolide arv on limiteeritud ning seetõttu soovitame tasuta teenuse broneerida.

Pagasihoid asub 8. tekil laeva infopunkti läheduses. Hind 2 €/ inimene (kuni 2 kotti + üleriided). Sitting Lounge’is (9. tekk) asuvad lukustatavad hoiukapid, hind 2 € / reis (väike kapp), 4 €/ reis (suur kapp).

Lemmikloomadega reisimine
Kennel asub 7. tekil, kus on 4 suurt ja 6 väikest lemmikloomapuuri. Suure puuri mõõdud on 103,5x77,5x102 cm ja väikese 69x77,5x102 cm. Laeva informatsioonist saab küsida puuri jaoks luku, mille tagatis on 10 €. Lemmikloomi tohib vedada ka autos ilma eraldi tasuta. NB! Pääs autotekile on reisi ajal keelatud! Vaata lähemalt »
Lemmikloomadega reisivatele inimestele on olemas 5 aknaga A-klassi kajutit 10. tekil.

AUTOTEKID JA GARAAŽ

Megastari autotekil on palju ruumi ja erinevad alad sõiduautode ja veokite parkimiseks.

Laeval on kahetasandiline pealelaadimine, kus kasutatakse sõidukite peale- või mahalaadimiseks samaaegselt kaht sisenemise ja väljumise teed. Tänu sellele on kogu protsess tunduvalt kiirem.

Lisaks on sõiduautode jaoks eraldi garaaž, kuhu on võimalik pääseda ka reisi ajal. Garaažist on otse-juurdepääs poe 2. korrusele, mis annab mugava võimaluse viia ostetud kaubad otse autosse.

Garaažipilet sõidukile:

Sõidukipilet + garaaži lisatasu 10 €/sõiduk/suund

Teenusega kaasneb allahindluskupong 10 € väärtuses, mis kehtib ostule alates 150 €.

Tehnilised näitajad

Ehitusaasta: 2017
Valmistaja: Meyer Turku Oy, Soome
Reisijakohti: 2800
Reisijakajuteid: 47
Tekke: 12
Laeva pikkus: 212,2 m
Laeva laius: 30,6 m
Kiirus: 27 sõlme
Liinimeetreid: 3653
Jääklass: 1A
Mootori võimsus: 45 600 kW