ERIHINNAGA HELSINGISSE

Sooduskoodiga KLUBIEELIS on Sulle reisid Helsingisse ja tagasi 15% ja autopiletid 15% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 31.03.2019

KULD JA HÕBE
KLIENDILE
-15%
Stockholmist Tallinna
Stockholmi
liinireisid -30%

Valik Tallinki aastaalgusereise Stockholmi ja Tallinna vahel on eriti magusa hinnaga. Hindadele lisanduvad Club One’i tavapärased soodustused.

Vaata lähemalt →
Preemium kajutid kuni 25% soodsamalt
Soodne Rootsi kruiis preemiumkajutis

Sooduskoodiga LUKSUS on Tallinna–Stockholmi kruiisi preemiumkajutid kuni 25% soodsamad. Pakkumine kehtib väljumistele kuni 1 nädal ette.

Vaata pakkumisi →
Minipuhkus Soomes
Talvine minipuhkus Soomes
al 19 €/reisija

Saa osa pühadejärgsetest allahindlustest, naudi lastega muinasjutulise Helsingi võlusid või mölla sõpradega mõnes põhjanaabrite uhkes suusakeskuses.

Vaata lähemalt →
Kruiis Stockholmi
Stockholmi kruiisil on iga päev puhkepäev

Alusta aastat väikese puhkusega Stockholmi kruiisil. Iga päev ootavad Sind pardal hea muusika, mõnusad maitsed ja aasta alguse allahindlused.

Vaata lähemalt →
koolivaheaeg Tallinki laevadel
Koolivaheajal Soome või Rootsi

Koolivaheaja perereisiks sobib hästi päev-paar Soomes või Rootsis – lastele on sündmusterohke laevareis alati boonuseks. 23. veebruarist 2. märtsini 2019 esineb Baltic Queenil Mariliis Jõgeva duo.

Vaata lähemalt →
Laevaga suusareisile
Laevaga suusareisile
 

Tallink viib Sind Põhjamaade parimatesse suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik ning head majutus- ja meelelahutusvõimalused.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Seenioride erikruiis
 

8. aprillil ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile kevadisse Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised ning kalasõpradest koosnev ansambel Iiukala.

Vaata lähemalt →
Talvised pakkumised Club One'i klientidele
Club One'i talvine reisipakkumine

Saatsime ka sel aastal Club One'i liikmetele koos pühadetervitusega soodsad reisipakkumised. Veeda aega pere ja sõpradega ning kogu uusi elamusi soodsate püsikliendihindadega.

Vaata pakkumisi →
Let's Party Stockholmi kruiisil
Let's Party erikruiis al 21 €/reisija

Let's Party eriürituste sari kutsub kõiki muusikasõpru Stockholmi kruiisile. Igal nädalavahetusel panevad laeva show-baaris peo püsti tuntud Eesti artistid ja DJ-d.

 
 Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 €/kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Ahvenamaa erikruiis al 112 €/reisija
Al 112 € /reisija

AHVENAMAA ERIKRUIIS

Suvine erikruiis kaunile Ahvenamaa saarele väljub Tallinnast 8. juulil. Hind sisaldab kruiisi Tallinn–Ahvenamaa–Tallinn ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.

Erikruiis Ahvenamaale al 112 €/reisija

Vaata lähemalt →

Visby erikruiis al 118 €/reisija
Al 118 € /reisija

Visby erikruiis

Erikruiis muinasjutulisele Gotlandi saarele pakub silmailu, mõnusat meelelahutust ja huvitavaid ekskursioone saare erinevatesse piirkondadesse. Erikruiisid väljuvad Tallinnast 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.

Erikruiis Visbysse al 118 €/reisija

Vaata lähemalt →