Lets's Party
Victoria I
6. märts
Silent
Disco
DJ-d Brumo, Erkki Sarapuu
& Kotsar
Läänemere pärlid
UUS! Peterburi erikruiisid

Kruiisilaev Silja Europa seilab sel aastal seitsmele erikruiisile: esmakordselt kaks korda Peterburi, neli Visbysse ja üks Mariehamni. Avasta Läänemere kauneimad pärlid!

Vaata lähemalt →
CO talvine reisipakkumine
Club One'i reisipakkumine

Club One’i talvise reisipakkumisega saad nautida parima hinnaga merereise Stockholmi ja Helsingisse, premeerida end laevakauplustes uue parfüümiga ning lõõgastuda Tallinki hotellides.

Vaata lähemalt →
 
Rootsi kruiisil
Ainult Rootsi kruiisil

Pole vahet, kas reisid pere või sõpradega, Rootsi kruiisil on eriline atmosfäär. 28-käiguline õhtusöök, kella kaheksane hommikušoping – kogu reis on täis iselaadi elamusi.

Vaata lähemalt →
Minipuhkus Helsingis
Helsingisse kuni –50%

Sooduskoodiga MINIPUHKUS on päevareis, edasi-tagasireis ja sõidukipilet Helsingisse kuni poole odavam. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 24.06.2020.

Vaata lähemalt →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval reisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Argipäeval on laevapiletid soodsamad, aga laeval ikka sama äge programm ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Kahe tunniga Helsingisse
Kahe tunniga Helsingisse

Kaks tundi laevasõitu ja juba oledki Helsingis. Saa osa pühadejärgsetest allahindlustest, naudi lastega muinasjutulise linna võlusid või veeda mõnus linnapuhkus koos parimate sõpradega.

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 297 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Seenioride erikruiis
Al 49,50 € reisija

Seenioride erikruiis

23. märtsil ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval Ivo Linna ja Antti Kammiste.

Huvilisi kutsume ekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja sõidame bussiga läbi omanäoliste linnaosade.

Erikruiis al 49,50 € reisija

Vaata lähemalt

Laevaga suusareisile
Kuni –30%

LAEVAGA SUUSAREISILE

Sooduskoodiga SUUSAREIS saad nii reisija- kui autopileti kuni 30% soodsama hinnaga. Kampaaniasoodustus lisandub Club One'i tasemesoodustusele.

Pakkumine kehtib Stockholmi liinireisile ja Helsingi edasi-tagasireisile algusega Tallinnast.

Vaata lähemalt