Alates 23
/reisija

ELAMUSI TÄIS MEREREIS SOOME

Merereis on alati elamusi täis. Täis uusi maitseid, säravat moodi ja üllatavaid hetki. Nii sihtkohta jõudes kui ka laeval. Võta pere või sõpradega ette merereis ja alusta puhkust Tallink Shuttle'iga juba teel talvisesse Helsingisse.

Tallink Shuttle'iga päevareis Helsingisse al 23 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 15
/reisija

SÜGISEL SOODSALT HELSINGISSE

Kruiisilaevaga Silja Europa sõidad sügisel Helsingisse eriti soodsalt. Laeval ootavad poed, restoranid ning mõnus saunakeskus. Lastega peredele on mõeldud avar lasteala. 

Silja Europaga Helsingisse al 15 €/reisija
Pakkumine kehtib kuni 30.11.2017.

Broneeri reis →

Alates 17
/reisija

RÕÕMUS PÜHA

Pühadeaeg - kibekiired päevad täis šoppamist, teisalt pikad tunnid rahu ja vaikust. Kõige selle kõrvale kuluks ära üks lõõgastav merereis. Mõnus pühademelu, võrratud jõulumaitsed, üllatusrohked pardapoed ja pühadeseiklusi pakkuv Stockholm.

Kruiis Stockholmi al 17 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 102
/reisija

AASTAVAHETUSE KRUIIS STOCKHOLMI

Erikruiis piduliku õhtusöögi ja live-esinejatega laevadel Victoria I ja Baltic Queen. Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilaevad särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud. Pidu kestab varaste hommikutundineni.

Kruiis Stockholmi al 102 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 315
/kahele

ROMANTILINE KRUIIS KAHELE

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Pakett sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Romantiline kruiis Stockholmi al 315 €/kahele

Vaata lähemalt →

SEENIORIDE ERIKRUIIS STOCKHOLMI

12. detsembril on kõik reisihuvilised seeniorid oodatud erikruiisile Stockholmi. Lõbusa meeleolu laeval loovad kruiisijuht Inda Kõiva ja erikülaline ansambel NaljaNina.

Vaata lähemalt →