Helsingisse –15%

Autopilet –10%

Pakkumine kehtib sooduskoodiga KLUBIEELIS kuld- ja hõbekliendile kuni 31.12.

Treeni ja kruiisi – 40 tundi toonust ja elurõõmu
Tervisekruiis

Stockholmi tervisekruiis kutsub pardale kõiki trenni- ja reisihuvilisi! Tallink Tennisekeskuse rühmatreeningud, kasulikud nipid tervislike eluviiside kohta ja suurepärane meelelahutus.


Vaata lähemalt →
Halloween'i peokruiisid Stockholmi
Halloween'i peokruiisid

Tule kohutavalt lõbusale Halloween’i peokruiisile Stockholmi. 30.10 - 3.11 on pardal hirmus toredad üllatused ning ööde päralt on trikk ja biit. Võta kaasa kostüüm, vapraimad kaaslased ja astu pardale!

Vaata lähemalt →
Head kruiisi
Head kruiisi

Head reisikaaslased, head artistid, head toidud ja head hinnad – just see on tõeliselt hea reisi saladus. Sügisene Stockholmi kruiis pakub kõike seda ja rohkematki. Veeda 40 tundi head aega.


Vaata lähemalt →
Head kruiisi
Helsingisse kuni –50%

Sooduskoodiga MINIPUHKUS on päevareis, edasi-tagasireis ja sõidukipilet Helsingisse kuni poole odavam. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 01.12.2019.


Vaata lähemalt →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval reisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Mere tulemast Soome!
Mere tulemast Soome!

Sõltumata sellest, kas soovid jõuda Helsingisse hommikul, päeval või õhtul, leiad kindlasti meie laevade väljumisaegade seast endale meelepärase. Kuus väljumist iga päev, vali sobivaim ja merele!

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 297 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Aastavahetuse erikruiis al 99 € reisija
Al 99 € reisija

Aastavahetuse erikruiis

Tähista 2020. aasta saabumist kõige säravamal kruiisil Stockholmi laevade Baltic Queen ja Victoria I pardal. Pakume maitsvaid roogi, parimat reisiseltskonda ja glamuurset meelelahutust.

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud.

Erikruiis al 99 € reisija

Vaata lähemalt

Seenioride erikruiis
Al 53,25 € reisija

SEENIORIDE ERIKRUIIS

10. detsembril 2019 ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile jõulutuledesse pakitud Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja armastatud muusik Priit Pihlap.

Huvilisi kutsume bussiekskursioonile, kus tutvume Stockholmi kuningliku ajalooga ja külastame omanäolisi linnaosi. .

Erikruiis al 53,25 € reisija

Vaata lähemalt