Kevadpakkumine HELSINGISSE

Kevad kutsub puhkusele üle lahe. Laevapilet on nüüd kuni 20%, autopilet kuni 15% ja Comfort Lounge 50% soodsama hinnaga. Broneerimine ja reisimine kuni 30.04.2019

Club One'i
liikmele KUNI
-20%
Eesti Laulu erikruiis 24.04.2019
Eesti Laulu erikruiis

24. aprilli Tallinnast väljuva Baltic Queeni kruiis Stockholmi on eriline, sest kaasa sõidavad Eesti Laulu konkursi artistid Emily J, Synne, Inga ja Stefan koos bändiga.


Vaata lähemalt →
Tallink Shuttle ühendab meid
Päevaks
Helsingisse

Vaid kahetunnise merereisi kaugusel Helsingis ootavad trendikad restoranid, uhiuued näitused muuseumites ja palju tegevusi kogu perele.

Osta reis → Osta reis →
Kruiis Stockholmi
Aasia pidu Stockholmi kruiisil

Kevadel ootab Sind Stockholmi kruiisil meeliülendav Aasia tsirkus – maagilised Mongoolia ja Hiina artistid ja jalustrabavad tsirkusenumbrid.

Vaata lähemalt →
koolivaheaeg Tallinki laevadel
Koolivaheajal Soome või Rootsi

22.–28. aprillini saavad nii väikesed kui suured reisisellid osaleda Aasia tsirkuse töötubades ning meisterdada ja lõbusalt aega veeta koos mängujuhtidega.

Vaata lähemalt →
Preemium kajutid kuni 25% soodsamalt
Soodne Rootsi kruiis preemiumkajutis

Sooduskoodiga LUKSUS on Tallinna–Stockholmi kruiisi preemiumkajutid kuni 25% soodsamad. Pakkumine kehtib väljumistele kuni üks nädal ette.

Vaata pakkumisi →
Stockholmist Tallinna
Stockholmi
liinireisid –30%

Valik Tallinki reise Stockholmi ja Tallinna vahel on aprillis eriti magusa hinnaga. Hindadele lisanduvad Club One’i tavapärased soodustused.

Vaata lähemalt →
Laevaga suusareisile
Laevaga suusareisile

Tallink viib Sind Põhjamaade parimatesse suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik ning head majutus- ja meelelahutusvõimalused.

Vaata lähemalt →
Seenioride erikruiis
Seenioride erikruiis

11. juunil ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile suvisesse Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval erikülalised ning igihaljaid laule esitavad Boris Lehtlaan ja Are Jaama.

Vaata lähemalt →
Let's Party Stockholmi kruiisil
Let's Party erikruiis al 21 € reisija

Let's Party eriürituste sari kutsub kõiki muusikasõpru Stockholmi kruiisile. Igal nädalavahetusel panevad laeva show-baaris peo püsti tuntud Eesti artistid ja DJ-d.


Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Ahvenamaa erikruiis al 178 €/reisija
Al 178 € /reisija

AHVENAMAA ERIKRUIIS

Suvine erikruiis kaunile Ahvenamaa saarele väljub Tallinnast 8. juulil. Hind sisaldab kruiisi Tallinn–Ahvenamaa–Tallinn ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.

Erikruiis Ahvenamaale al 178 €/reisija

Vaata lähemalt →

Visby erikruiis al 118 €/reisija
Al 118 € /reisija

Visby erikruiis

Erikruiis muinasjutulisele Gotlandi saarele pakub silmailu, mõnusat meelelahutust ja huvitavaid ekskursioone saare erinevatesse piirkondadesse. Erikruiisid väljuvad Tallinnast 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.

Erikruiis Visbysse al 118 €/reisija

Vaata lähemalt →