Nädalavahetusel
Helsingisse

kuni-50%
Tallink Shuttle logo
Nädalavahetusel Helsingisse
Minipuhkus Helsingis

Pane rutiin pausile ja sõida minipuhkusele Helsingisse! Sooduskoodiga MINIPUHKUS sõidad päevareisile kuni poole odavamalt. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 31.08.2019.

Vaata lähemalt →
Autoga Rootsi
Autoga Rootsi

Laevaga jõuad kaugele, laeva ja autoga veelgi kaugemale. Autopakett: ühesuunareis Tallinna-Stockholmi liinil, kajut kuni neljale inimesele ja sõiduauto ülevedu.

Vaata lähemalt →
Tervitustega Soomest
Tervitustega Soomest

Soome pole kaugeltki ainult Helsingi. Põnevaid linnu, imearmsaid saarekesi ja maalilisi järvi leidub kõikjal. Mine sõprade või perega, seiklusi jagub igasse reisipäeva.

Vaata lähemalt →
Rootsi kruiisile või kruiisima
Kruiisile või kruiisima

Kas minna Stockholmi kruiisile või Rootsi kruiisima? Äkki hoopis mõlemat? Pole vahet, kas reisid pere või sõpradega. Jagame soovitusi, kuidas muuta oma reis eriti meeldejäävaks.

Vaata lähemalt →
Perereis Soome
Perereisid Soome

Pakume perepakette populaarsesse Linnanmäki lõbustusparki Helsingis ning reisideks Turu linna Muumimaale.

Perereis Muumimaale → Perereis Linnanmäkile →
Perereis Rootsi
Perereisid Rootsi

Pakume mugavat perepaketti Stockholmi lõbustusparki Gröna Lund. Gröna Lund on tõeline lõbustuspark, kus ootab külastajaid üle 30 atraktsiooni.

Perereis Gröna Lundi →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval merereisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Seenioride erikruiis
Seenioride
erikruiis

24. septembril ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf.

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 297 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Aastavahetuse erikruiis al 89 € reisija
Al 89 € reisija

Aastavahetuse erikruiis

Tähista 2020. aasta saabumist kõige säravamal kruiisil Stockholmi laevade Baltic Queen ja Victoria I pardal. Pakume maitsvaid roogi, parimat reisiseltskonda ja glamuurset meelelahutust.

Et aastavahetus oleks meeldejääv, vallutavad kruiisilavad nii minnes kui ka tulles särtsakad tantsijad, lauljad ja muusikud.

Erikruiis al 89 € reisija

Vaata lähemalt

ERIKRUIIS: GOD SAVE THE QUEEN

11. oktoobril toimub Tallinki 30. ja kruiisilaeva Baltic Queeni 10. sünnipäevale pühendatud tribuut ansambel Queeni muusikale.

Erikruiisil esitavad ansambel Queeni tuntud hitte Tony Vincent (USA), Tanja Mihhailova, Gerli Padar ja Showstoppersi tantsijad. "God Save the Queen" ühendab endas rock-kontserdi, tantsuetenduse ja visuaalse vaatemängu, kus elustuvad ansambel Queeni legendaarsed kontserdid ja muusikavideod.

Osta reis →