VALI KRUIISIKS ÕNNEPÄEV

Sooduskoodiga ÕNNEPÄEV
kruiisid Stockholmi vähemalt 10% soodsamad

vähemalt -10%
Autoga Helsingisse
AUTOGA HELSINGISSE
al 30 €/suund

Kui reisid Helsingisse või tagasi, registreeri piletiostul alati oma Club One'i kaart, sest klubiliige reisib soodsalt. Pole veel Club One'i liige? Liitumine on tasuta!

Broneeri →
Hõbe- ja kuldkliendile Helsingisse -15%
HÕBE- JA KULDKLIENDILE HELSINGISSE -15%

SOODUSKOODIGA KLUBIEELIS on Sulle reisid Helsingisse ja tagasi 15% ning autopiletid 15% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 31.03.2019.

Broneeri →
Pilet pühadesse
Pilet pühadesse al 19 €/reisija

Veeda mõnus talvepäev Soomes. Pühade tähistamiseks ei pea kannatlikult jõuluõhtut ootama. Võta aeg maha ja sõida talvisele minipuhkusele Helsingisse.

Vaata lähemalt →
Kruiis Stockholmi
Kruiis Stockholmi - 40 tundi pühaderõõmu

Talv on rõõmu aeg! Tule Stockholmi kruiisile ja saa osa erilistest maitsetest, heast muusikast ja mõnusast meelelahutusest. Pühadesäras Stockholm ootab Sind.

Vaata lähemalt →
Let's Party Stockholmi kruiisil
Kruiis Stockholmi al 21 €/reisija

Let's Party eriürituste sari kutsub kõiki muusikasõpru kruiisile. Igal nädalavahetusel panevad laeva show-baaris peo püsti tuntud Eesti artistid ja DJ-d.

Vaata lähemalt →
Laevaga suusareisile
Laevaga suusareisile
al 24 €/reisija

Tallink viib Sind Põhjamaade parimatesse suusakeskustesse Himosele, Åresse ja Trysili, kus on pikk hooaeg, suur nõlvade valik ning head majutus- ja meelelahutusvõimalused.

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 €/kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Kruiis Stockholmi al 54 €/reisija
-30%

STOCKHOLMIST TALLINNA -30%

Valik Tallinki aastalõpureise Stockholmi ja Tallinna vahel on eriti magusa hinnaga. Hindadele lisanduvad Club One’i tavapärased soodustused – seega ära unusta piletiostul registreerida ka oma Club One'i kaarti.

Kruiis Stockholmi al 85 €/kajut

Vaata lähemalt →

Kruiis Stockholmi al 110 €/reisija
Al 110 € /reisija

Aastavahetuse kruiis Stockholmi

Tähista uue aasta saabumist aasta kõige säravamal kruiisil Stockholmi. Erikruiis piduliku õhtusöögi ja live-esinejatega laevadel Victoria I ja Baltic Queen. Pidu kestab varaste hommikutundideni.

Kruiis Stockholmi al 110 €/reisija

Vaata lähemalt →