Helsingisse –20%

Autopilet –10%

Pakkumine kehtib sooduskoodiga KLUBIEELIS kuld- ja hõbekliendile kuni 31.08.

Nädalavahetusel Helsingisse
Minipuhkus Helsingis

Turgutav paus Helsingis on vaid kahe tunni kaugusel. Sooduskoodiga MINIPUHKUS sõidad päevareisile kuni poole odavamalt. Pakkumine kehtib ostmiseks ja reisimiseks kuni 31.08.2019.

Vaata lähemalt →
Leia oma õnnepäev!
Leia oma õnnepäev

Sooduskoodiga ÕNNEPÄEV on juuni lõpuni kruiisid Stockholmi kuni 30% soodsama hinnaga. Pakkumine kehtib ostmiseks kuni 30.06 ja reisimiseks 26.05–30.06.


Osta reis → Osta reis →
Tervitustega Soomest
Tervitustega Soomest

Soome pole kaugeltki ainult Helsingi. Põnevaid linnu, imearmsaid saarekesi ja maalilisi järvi leidub kõikjal. Mine sõprade või perega, seiklusi jagub igasse reisipäeva.

Vaata lähemalt →
Rootsi kruiisile või kruiisima
Kruiisile või kruiisima

Kas minna Stockholmi kruiisile või Rootsi kruiisima? Äkki hoopis mõlemat? Pole vahet, kas reisid pere või sõpradega. Jagame soovitusi, kuidas muuta oma reis eriti meeldejäävaks.

Vaata lähemalt →
Perereis Soome
Perereisid Soome

Pakume perepakette populaarsesse Linnanmäki lõbustusparki Helsingis ning reisideks Turu linna Muumimaale ja vahvasse väliveeparki JukuPark.

Perereis Muumimaale → Perereis Linnanmäkile → Perereis Jukuparki → Perereis Turusse →
Perereis Rootsi
Perereisid Rootsi

Puhka sel suvel koos perega Rootsis. Pakume mugavat perepaketti Stockholmi lõbustusparki Gröna Lund ning koos ööbimisega pakette Põhjamaade suurimasse loomaaeda Kolmårdenisse.

Perereis Gröna Lundi → Perereis Kolmårdenisse →
Lapsega aripäeval merereisile
Lapsega argipäeval merereisile

Muuda lapse argipäev eriliseks Stockholmi kruiisi või Helsingi merereisiga. Siis on laevapiletid soodsamad ning sihtkohas on rahulikum ja järjekorrad lühemad.

Vaata lähemalt →
Autoga Rootsi
Autoga Rootsi

Laevaga jõuad kaugele, laeva ja autoga veelgi kaugemale. Autopakett: ühesuunareis Tallinn–Stockholmi liinil, kajut kuni 4 inimesele ja sõiduauto ülevedu.

Vaata lähemalt →
Seenioride erikruiis
Seenioride
erikruiis

24. septembril ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile Stockholmi. Reisil hoiavad tuju üleval kruiisijuht Inda Kõiva ja ansambel Väliharf.

Vaata lähemalt →
Romantiline kruiis Stockholmi
Romantiline kruiis al 315 € kahele

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Oleme kokku pannud paketi, mis sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Vaata lähemalt →
Pakkumised Club One'i klientidele
Pakkumised Club One'i klientidele

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad pakkumised. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Logi sisse →
Ahvenamaa erikruiis al 112 €/reisija
Al 112 € /reisija

AHVENAMAA ERIKRUIIS

Suvine erikruiis kaunile Ahvenamaa saarele väljub Tallinnast 8. juulil. Hind sisaldab kruiisi Tallinn–Ahvenamaa–Tallinn ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki.

Erikruiis Ahvenamaale al 112 € reisija

Vaata lähemalt →

Visby erikruiis al 118 €/reisija
Al 118 € /reisija

Visby erikruiis

Erikruiis muinasjutulisele Gotlandi saarele pakub silmailu, mõnusat meelelahutust ja huvitavaid ekskursioone saare erinevatesse piirkondadesse. Erikruiisid väljuvad Tallinnast 14., 21. ja 28. juulil ning 4. augustil.

Erikruiis Visbysse al 118 €/reisija

Vaata lähemalt →