HÕBE- JA KULDKLIENDILE HELSINGISSE -15%

SOODUSKOODIGA KLUBIEELIS on Sulle reisid Helsingisse ja tagasi 15% ning autopiletid 10% soodsamad. Broneerimine ja reisimine kuni 31.10.2018. Pakkumine kehtib valitud väljumistele.

Pakkumised kehtivad reisimiseks kuni 31.10.2018

Broneeri reis →

Alates 30
/reisija

VÄIKE PUHKUS SOOMES

Luba endale üks väike puhkus ning sõida Helsingisse. Üllatu värsketest maitsetest, koge uusi elamusi ja naudi rohkeid rõõmuhetki. Õnneks on Helsingi selleks just parasjagu lähedal – Tallink Shuttle’iga vaid kahe tunni kaugusel.

Päevareis Helsingisse al 30 €/reisija

Vaata lähemalt →

Sooduskoodiga ÕNNEPÄEV kruiis vähemalt 10% soodsam
-10%

ELURÕÕM STOCKHOLMI KRUIISIL

Sügisel on mõnus võtta aeg maha ning sõita sõprade või perega laevareisile Rootsi. Tunne rõõmu meelelahutusest, restoranidest ning elamustest laevas ja Stockholmis.

Sooduskoodiga ÕNNEPÄEV kruiis vähemalt 10% soodsam

Vali oma õnnepäev→

Alates 19,25
/reisija

LET'S PARTY TULEB TAAS

Sügisel alustab taas Let's Party eriürituste sari, mis kutsub kõiki muusikasõpru kruiisile Stockholmi. Igal nädalavahetusel panevad laeva show-baaris peo püsti tuntud Eesti artistid ja DJ-d.

Kruiis Stockholmi al 19,25 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 21
/reisija

ERIKRUIIS OCTOBEREST

5. ja 19. oktoobril ootame sind erikruiisile OctoberEST, kus saab degusteerida erinevate pruulikodade käsitööjooke, proovida mõnusaid toite ning nautida Singer Vingeri ja Metsatöllu esinemisi.

Kruiis Stockholmi al 21 €/reisija

Vaata lähemalt →

Alates 315
/kahele

ROMANTILINE KRUIIS KAHELE

Üllata kallimat unustamatu Stockholmi kruiisiga. Pakett sisaldab ööbimist luksuslikus kajutis, hommiku- ja õhtusööke ning kihisevat üllatust kajutis.

Romantiline kruiis Stockholmi al 315 €/kahele

Vaata lähemalt →

Alates 54
/reisija

SEENIORIDE ERIKRUIIS

8. detsembril ootame kõiki reisihuvilisi seeniore erikruiisile jõulumeeleolus Stockholmi. Erikülalised Mait Maltis ja Mikko Maltis.

Kruiis Stockholmi al 54 €/reisija

Vaata lähemalt →

PEREREIS LINNANMÄKILE

Kahetunnise laevareisi kaugusel ootab Põhjamaade suurima atraktsioonide valikuga Linnanmäki lõbustuspark, kust leiab karusselle ja atraktsioone kogu perele.

Pakkumine kehtib kuni 21.10.2018

Vaata lähemalt →

Alates 108
/reisija

Aastavahetuse kruiis Stockholmi

Tähista uue aasta saabumist aasta kõige säravamal kruiisil Stockholmi. Erikruiis piduliku õhtusöögi ja live-esinejatega laevadel Victoria I ja Baltic Queen. Pidu kestab varaste hommikutundideni.

Kruiis Stockholmi al 108 €/reisija

Vaata lähemalt →

PAKKUMISED CLUB ONE'I LIIKMELE

Club One'i liikmetele kehtivad reisimiseks alati parimad hinnad. Lisaks teenivad liikmed ostetud piletitelt boonuspunkte, mille eest saab soetada boonusreise.

Parimate reisipakkumiste nägemiseks logi sisse oma Club One'i kontole.

Logi sisse →