Uus!

Tallinki blogi

Loe reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal. Loe lähemalt → 

Soodsad seeriapiletid

Kui sõidad tihti Helsingi vahet, siis tasub osta seeriapiletid, mis võimaldavad 10 soodsat ühesuunareisi kõikidel väljumistel.

Loe lähemalt →

 

Autoga Soome

Tagaistmel tasuta Soome

Tallinki autopaketiga maksad Soome sõites autos ainult 2 reisija piletite eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta. 
Loe lähemalt →

Merel säästad 20%

VÄRSKED MOETUULED LAEVAKAUPLUSTES

Mine laineid lüües kevadele vastu. Ostlemine merel ühendab endas meeldivad elamused ja soodsamad hinnad, kuna laeval säästad hindadelt alati 20%.

Vaata pakkumisi →

Laadi alla

Tallinki ja Club One’i äpp Sinu mobiilis

Värske rakendusega on reisiks oluline info alati Sinu käeulatuses – seda isegi ilma internetiühenduseta!


Loe lähemalt →

Lastele tasuta

Lapsed reisivad Soome tasuta

Kuni 5-aastased lapsed reisivad Tallinki laevadel Soome tasuta. Kui broneerite korraga reisi Helsingisse ja tagasi ning broneeringus on vähemalt 1 maksev täiskasvanu, sõidavad alla 12-aastased lapsed Soome kaasa ilma tasuta. Loe lähemalt →

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

OSTLE TALLINKI E-POES

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi, mida on võimalik saata ka kaunilt pakituna. Tee oma ostud kiirelt ja mugavalt.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!