Teade!

Alates 27. veebruarist väljuvad Star ja Megastar Helsingis uuest Lääneterminal 2-st. Silja Europa jätkab väljumist Lääneterminal 1-st.

Lastele
tasuta

Lapsed reisivad Soome tasuta!

Alla 12-aastased lapsed sõidavad Soome TASUTA, kui broneeringus on vähemalt üks maksev täiskasvanu. Pakkumine kehtib Star-klassis päevareisil, edasi-tagasireisil ja edasi-tagasi autopaketiga, kui reis algab Tallinnast. 
Broneeri siin »

Tagasi-
suund –30%

Osta Helsingisse kaks suunda korraga

Plaanid Soome sõita? Tee nutikas valik ja osta korraga ka tagasisõidupilet – nii saad tagasisõidupileti 30% soodsamalt. Osta pilet »

Autoga Soome!

Autos maksad vaid 2 eest!

Tallinki autopaketiga maksad Soome sõites autos ainult 2 reisija piletite eest, ülejäänud 3 saavad kaasa tulla täiesti tasuta. 
Loe lähemalt »

Läänemere suurim allahindlus

Tule ja säästa ostudelt kuni 70%. Paljud tooted spetsiaalselt kampaania jaoks tellitud! 2.1.-28.2.2017 Vaata pakkumisi »

Esinejad laeval

Sel talvel toimub Tallinna–Stockholmi liini kruiisilaevade pardal Baltic Queen ja Victoria I palju põnevat! Loe lähemalt »

UUS!

Piletikindlustus

Elus võib ikka ootamatusi ette tulla. Piletikindlustus on mõeldud pileti tühistamiseks ettenägematute asjaolude puhul enne reisi, et reisipileteid soetades oleks alati kindlam tunne.
Loe lähemalt »

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

Tee ostud enne reisi

Tallink Pre-Orderi e-poes saab mugavalt ja kiiresti enne reisimist osta ette suures valikus jooke, parfüüme, maiustusi, mänguasju ja kingituse lemmikule.

Tule tööle

Tule ja omanda töökogemus rahvusvahelises ning Eesti ühes mainekamais ettevõttes. Stabiilne töö, arengu- ja karjäärivõimalused ning sõbralik meeskond – ootame Sindki!