REISI TURVALISELT  

Alates 2. augustist tuleb Soomest Eestisse reisijatel, kes pole täielikult vaktsineeritud või koroonaviirust viimase kuue kuu jooksul läbi põdenud, esitada riiki sisenemisel negatiivne koroonatesti tõend.
Kiireim ja soodsaim viis testi teha on Tallinki Shuttle laevadel Star ja Megastar. Test maksab 39 €. Broneeri reis koos testiga siin.

 

Kasuta võimalust end laeval vaktsineerida 29.07-15.08 ja saad kingituseks 5h minikruiisi. Loe lähemalt.

Uus

blogis

Tallinki blogi

Loe reisimise, meie laevadel toimuvate uuenduste ning ürituste, toidukohtade ja tegevuste kohta meie sihtkohtades Soomes, Rootsis ja mujal. Loe lähemalt → 

Ostlemine

Tallinkil on rõõm pakkuda ostuelamusi nii merel, maal kui veebis. Vaata ülevaadet meie erinevatest ostukohtadest ja vali endale sobivaim. 
Ostlema →

TALLINKI E-POod

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi. E-pood on avatud 24/7 ja tasuta transport ostudele alates 49 €. Ostma →

Kinkekaart

Kingi elamusterohke reis Läänemerel! Kinkekaarti saab kasutada kas osaliselt või täielikult reisi ja reisiga seotud lisateenuste eest tasumiseks.

SEERIAPILETID

Kui reisid sageli Tallinna-Helsingi liinil, on Sul kasulikum osta 8, 14 või 24 korra seeriapiletid, millel on fikseeritud hind olenemata päevast, laevast ja väljumisest.

UUDISED

Püsi kursis Tallink Grupi uudistega – siit leiad ettevõtte pressiteated ja uudisartiklid.