Club One

Boonuspunktide eest reisima

Boonuspunktid annavad soodsa võimaluse minna koos pere ja sõpradega reisima Tallinki ja Silja Line'i laevadega. Boonusreise on iga väljumise kohta piiratud arvul.

Tallinki e-pood

Tallinki e-poe laienenud tootevalikust leiad lisaks ilutoodetele ka moe- ja elektroonikakaupu ning kingitusi. Tee oma ostud seal, kus oled – kiirelt ja mugavalt. Club One'i kliendina saad ostudeks koguda ja kasutada väärtuslikke boonuspunkte.

Digitaalne Club One'i kaart mobiilis

Digitaalne püsikliendikaart Sinu mobiilis on Sinuga alati kaasas ja pole muret, et punktid jääksid kogumata või eripakkumine kasutamata.

ILUTOOTED –15%

Club One’i liikmele on kuni 31. augustini laevakauplustes kõik kosmeetika- ja parfüümitooted tavahinnast –15% soodsamad. Ostudelt teenid boonuspunkte. Täienda oma iluarsenali ja naudi suvist merereisi.

Soodustused laevadel

Club One'i kaardiga leiad laevade restoranides ja baarides, kauplustes ning saunakeskustes alati ahvatlevaid eripakkumisi.

MAJUTUS -20%

Soodustused Tallinki hotellides

Club One'i kliendid koguvad väärtuslikke boonuspunkte ja naudivad kaardiomanike eeliseid kõikides Tallinki hotellides Tallinnas ja Riias.